Hall of Famer i legenda NBA Dennis Rodman odpowiedział Donaldowi Trumpowi na twitterze. Były zawodnik Bulls odniósł się do sytuacji, którą możemy aktualnie obserwować w USA.


45 prezydent Stanów Zjednoczonych opublikował rano post, na który w bardzo szybkim tempie odpowiedział Dennis Rodman.

Rodman wyraźnie odniósł się do aktualnej sytuacji w kraju. W ostatnich dniach możemy obserwować protesty w całym kraju. Wszystko po tym jak z rąk policjanta zginął czarnoskóry obywatel USA. Wszyscy policjanci biorący udział w tamtym zdarzeniu zostali oskarżeni o udział w zabójstwie.

Warto zaznaczyć, że pięciokrotny mistrz NBA oraz aktualny prezydent Stanów Zjednoczonych znają się od dłuższego czasu. Legenda ligi wypowiadał się już na temat jego kontaktu z Donaldem Trumpem w 2019 roku dla Sports Illustrated.

Ja po prostu lubię Trumpa. Nie lubię go jako prezydenta, ale jest fajny jako kumpel. Bardzo często mnie po prostu rozśmiesza. Nie potrafię patrzeć na niego jako prezydenta, tylko jako na kumpla. W każdej chwili mogę pogadać, czy wyjść na piwo – mówił Rodman w 2019.

Subscribe
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cryboy
Cryboy
5 czerwca 2020 08:17

Trochę cierpliwości Dennis. Za kilka miesięcy twój kumpel Donald Dumb będzie tylko kumplem Rodmana. Będzie mieć znacznie więcej wolnego czasu i będziecie mogli do woli na piwko wyskakiwać. A jak się postarasz to może nawet uda Ci się namówić go na wspólny trip do North Korea.

Wojtas023
Wojtas023
5 czerwca 2020 12:49
Odpowiedz  Cryboy

Upadek cywilizacji białego człowieka. Nowa Lewica wykorzystuje mniejszości, żeby zdobyć władzę i zrobić raj na ziemi, który jest utopią. Przy tym degradując człowieka z wyższych wartości, jakie przez wieki wypracowało chrześcijaństwo. Teraz człowieka nie trzeba kształtować wychowywać, bo to jest tzw. faszyzm. Dzięki temu mamy miliony zinfantylizowanych ludzi, rewolucjonistów nastawionych roszczeniowo, by tylko brać a nie dawać, których jedynym celem w życiu są przyjemności i toczenie rewolucji kulturowej do przodu zrównując nas ze zwierzętami. USA i Europa upadną w walce z Chinami, bo mimo iż jest tam komunizm (starego typu) to w kwestiach wychowania jest tam wciąż dyscyplina. Podam przykład… Czytaj więcej »

Babolo
Babolo
5 czerwca 2020 16:50
Odpowiedz  Wojtas023

Podpisuję się przyjacielu pod twoim postem rękami ,nogami i głową.bardzo zgrabnie i zwięźle ująłeś to co się dokładnie teraz wyprawia.trzeba być doszczętnie zidiociałym ,żeby tego wszystkiego nie widzieć.ale jak to ująłeś,myślenie ludzi aktualnie jest mocno uproszczone i zinfantylizowane.brawo za komentarz.

Cryboy
Cryboy
5 czerwca 2020 16:55
Odpowiedz  Wojtas023

Upadek cywilizacji białego człowieka??? Tjaa… Zaprawdę spadnie on jak grom z jasnego nieba i roztrzaska się z hukiem większym niż „Fortepian Chopina”. Zasada jest prosta- im wyżej wyniesiemy nasze ego, tym potężniejszy upadek nas czeka. „Ideał sięgnął bruku”? A może bruk próbuje przybrać szaty ideału? Lecz jeszcze nie wszystek po prawdzie zgubion ten wielki i wspaniały biały człowiek. Wszak wkoło jeszcze-jak widać- sporo dzielnych wojów Prawdy i to tej Najprawdziwszej. Jest nadzieja. Zatem krzyż na sztandary! Na usta „Bogurodzicę! I razem Bracia, w Niewiernych czas uderzać! Wiarą i dyscypliną obronimy Nasze Świętości (znacznie przecie świętsze od świętości tych innych). Za… Czytaj więcej »

Ant
Ant
5 czerwca 2020 17:45
Odpowiedz  Wojtas023

bzdurna wypowiedz, pelna gornolotnych frazesow i braku logiki

Cryboy
Cryboy
6 czerwca 2020 07:52
Odpowiedz  Ant

To może po prostu udowodnij które z praw logiki zostało złamane w mojej wypowiedzi. Może np prawo implikacji użyte w trzecim zdaniu mojej wypowiedzi? Bo powinieneś wiedzieć, że logika to nauka i ma swoje konkretne prawa. Jeśli chcesz komuś zarzucić brak logiki, to warto żebyś coś o niej wiedział i potrafił na bazie konkretnych jej praw wskazać jej uchybienia. Chyba że po prostu używasz pojęć których nie rozumiesz, co jest całkiem prawdopodobne.

Rza
Rza
5 czerwca 2020 18:29
Odpowiedz  Cryboy

Po co do Koreii mamy Pis to samo.Niech wpadają tutaj

Kamilbolt
Kamilbolt
5 czerwca 2020 19:50
Odpowiedz  Rza

Ty lepiej uważaj, bo tak naprawdę tylko PiS broni – jakkolwiek by to nie kłuło w oczy- tu demokracji i konstytucji. Opozycja sobie tą konstytucją i praworządnością tylko cynicznie gębę wyciera i ma bekę z takich, jak ty Rza, a ty nawet o tym nie wiesz 😀

Cryboy
Cryboy
6 czerwca 2020 08:01
Odpowiedz  Rza

Świetna myśl. Niech jeszcze po drodze zabiorą że sobą Orbana, Erdogana, Putina, Bolsonaro i al-Asada. A już myślałem że większego cyrku w Polsce być nie może. A tu proszę, pomysł kolegi Rza jednak wnosi nową nadzieję😉

Kamilbolt
Kamilbolt
6 czerwca 2020 09:29
Odpowiedz  Cryboy

Pomysł Rza raczej świadczy o kompletnej ignorancji podobnie, jak każdego, kto takie pomysły popiera 😀 Jak wam powiedzą, że nie mamy rządu i premiera to też w to uwierzycie i będziecie powtarzać? 😀 Współczuję 😉

Cryboy
Cryboy
6 czerwca 2020 12:46
Odpowiedz  Kamilbolt

O rety! Jeśli masz rację kolego Kamilu, to faktycznie już po mnie. A to dlatego że ja faktycznie już w to uwierzyłem! Wierzę, że nie mamy rządu i premiera (a ponadto też prezydenta). Wierzę że mamy Cyrk starego estradowego wygi Pana Jarosława, w którym różnorodna i pełna kolorytu (nie mylić z tęczową zarazą) ekipa cyrkowców, sztukmistrzów, klaunów, tresowanych małpek, fok i batem sterowanych tygrysiątek w otoczeniu klaunów, marionetek i pinokiowatego Mateuszka, wystawia się Przedstawienie-Cud ku uciesze Ludu, który jako że przecie ciemny, wszystko kupi. Więc znów mnie smutek pogrążył i nadzieja przygasła. I jednym jedynym staram się jeszcze radować- mianowicie… Czytaj więcej »

Kamilbolt
Kamilbolt
6 czerwca 2020 14:09
Odpowiedz  Cryboy

Również pozdrawiam 🙂

Aczkolwiek ja tylko i wyłącznie nawołuję do troszkę jednak większego rozsądku w ocenie faktów, a nie bazowaniu na hasełkach nie znajdujących potwierdzenia w rzeczywistości.

Pamiętajmy, że Pan nie ma względu na nasze światopoglądy, lecz na nasze postępowanie, a że polityka to u nas temat śliski, w którym łatwo o kłótnie to lepiej dla wszystkich, abyśmy jednak starali się unikać dyskusji na ten temat…
…tym bardziej przy tak spolaryzowanym społeczeństwie, jak nasze. Naprawdę nerwy nie są nikomu z nas potrzebne 😉