Zawodnik wyjściowej piątki Los Angeles Clippers, Patrick Beverley, od dawna jest znany z tego, że lubi udzielać kontrowersyjnych wypowiedzi. Tym razem, Kendrick Perkins wypowiedział się na temat byłego gracza Rockets.Perkins miał okazję wypowiedzieć się ostatnio dla ESPN. Wtedy powiedział również kilka słów o graczu Clippers, co później jeszcze podsumował na Twitterze.

Uwielbiam Patricka i to, co wnosi do gry, lecz często mówi dużo głupot. Niech odda to na parkiecie – stwierdził Perknis.

Pod koniec kwietnia Patrick Beverley stwierdził, iż jest w stanie powstrzymać każdego.

Jeśli umieścicie mnie na wyspie z dowolnym zawodnikiem z ligi, nieważne co zrobi, zatrzymam go – powiedział wówczas Beverley.

Były gracz m.in. Celtics, czy OKC, chciał jasno dać do zrozumienia rozgrywającemu Clippers, żeby poparł swoje słowa na parkiecie. Najbliższą okazję będzie miał już pod koniec lipca w starciu z Lakers.

Odkąd skład Clippers zasiliły takie gwiazdy jak Kawhi Leonard, czy Paul George, zespół prowadzony przez Doca Riversa stał się jednym z faworytów do tytułu. Jak do tej pory mają bilans 44 zwycięstw i 20 porażek i plasują się tuż za Lakers.


2 KOMENTARZE

  1. To prawda, Pat nadmiernie usiłuje sprzedać swoją grę w mediach. Niestety Jabari Parker ma rację – nie płacą mu za obronę. I ciężko zarobić obroną ogromną kasę. Beverley przegina, by zostać dostrzeżonym. No, ale Perkins też 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here