Skrzydłowy Brooklyn Nets – Wilson Chandler – poinformował władze zespołu, że nie wróci już w tym sezonie do gry. Chodzi oczywiście o wznowienie rozgrywek NBA w bańce w Orlando. Zawodnik podzielił się zaistniałą sytuacją podczas rozmowy z Maliką Andrews z ESPN.

Restart sezonu zaplanowano na 30 lipca, Nets pierwszy mecz zagrają dzień później. Zespół z Nowego Jorku będzie musiał radzić sobie bez kilku kluczowych zawodników. Kevin Durant leczy zerwane ścięgno Achillesa, Kyrie Irving i Nicolas Claxton mają problemy z ramionami. Teraz jeszcze doszła absencja Chandlera. Klub będzie jednak mógł w jego miejsce podpisać innego zawodnika.

Będzie to dla mnie trudny czas, ale zdrowie i sprawy rodzinne są dla mnie najważniejsze. Dziękuje władzom klubu, że zrozumiały moje obawy. Będę oglądał poczynania zespołu sprzed telewizora – powiedział Chandler.

Skrzydłowy zagrał w tym sezonie w barwach Nets w 35 spotkaniach, osiągając średnio sześć punktów i cztery zbiórki. Po zakończeniu tego sezonu stanie się niezastrzeżonym wolnym agentem. Chandler to kolejny zawodnik, który zdecydował się na pozostanie w domu, dołączając do: Trevora Arizy, Avery’ego Bradley’a, Williego Cauley’a-Steina i Davisa Bertansa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj