Pau Gasol i jego żona – Cat – uhonorowali Kobego Bryanta i jego rodzinę. Para nazwała swoją nowo narodzoną córkę Elisabet Gianna Gasol. Jedno z imion mała będzie nosić po tragicznie zmarłej Gianny Bryant.


„Nasze maleństwo w końcu jest z nami. Poród przebiegł bez zastrzeżeń, nie możemy być bardziej szczęśliwi. Elisabet Gianna Gasol, wiele znaczące imię dla naszej córeczki” – napisał na Instagramie Gasol.

Bryant i jego 13-letnia pociecha zginęli w katastrofie śmigłowca w styczniu. Z gratulacjami pośpieszyła żona Bryanta – Vanessa. Gasol i Bryant byli kolegami z drużyny przez sześć lat (2008-2014). W tym czasie wygrali dwa mistrzostwa NBA i wytworzyli między sobą wieź, która trwała długo po zakończeniu współpracy czysto sportowej.

Rodziny w dalszym ciągu się wspierały, szczególnie po tragicznych wydarzeniach z początku roku. Ostatnio Gasolowie i byli na łódce wraz z Vanessą i jej córkami – Natalią, Bianką i Capri. – Mieliśmy bardzo wyjątkową relację, to oczywiste. Zawsze będzie obecny w moim życiu – powiedział Gasol w rozmowie z ESPN.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments