NBA: Marcin Gortat o The Last Dance i imprezie z Rodmanem

9
23084

Marcin Gortat podzielił się z kibicami swoimi wrażeniami na tematu filmu dokumentalnego o Michaelu Jordanie i Chicago Bulls – The Last Dance. Przyznał też, że poznał Dennisa Rodmana. Jakie wrażenie na nim zrobił? Dowiecie się tego z nowego filmu na kanale eWinner. A czy wiesz, że zakłady Bukmacherskie mają od dziś nową propozycję dla graczy?

Marcin Gortat mówi jak odbudować polską koszykówkę

• Czy wiesz na czym polega „zakład bez ryzyka” w eWinner? Po założeniu konta i depozycie, pierwszy „zakład bez ryzyka” polega na tym, że w zależności od wysokości zakładu otrzymamy zwrot tej kwoty na nasze konto gracza pomniejszoną o 12% podatku. Minimalna kwota takiego pierwszego zakładu musi wynosić 20zł.  Dla Czytelników PROBASKET po wpisaniu przy rejestracji kodu PROBASKET maksymalna kwota zwrotu wynosi 155zł, zamiast 150. Żeby otrzymać najwyższy, możliwy zwrot, należy zagrać za co najmniej 176,14zł. WAŻNE: zwrot otrzymasz na konto główne, a nie bonusowe, czyli… możesz wypłacić albo obstawiać dalej!

• Każdy gracz, który wpłaci II depozyt na konto otrzymuje bonus, a bonus to 50% wpłaty do 500zł (maksymalna kwota bonusu to 500zł przy wpłacie 1000zł).

• Bonus pojawia się na koncie bonusowym po dokonaniu wpłaty (gracz może grać za bonus, gdy zagra za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 kuponu).

• Aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi zagrać jego równowartością 6 razy, z kursem minimalnym 2.50.

• Jeśli gracz wypłaci wpłacony depozyt w trakcie obracania bonusem, to bonus zostanie anulowany.

• Minimalna kwota bonusu to 10zł przy wpłacie 20zł.

• Link do rejestracji w eWinner znajdziecie tutaj.

Oferta eWinner przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

9 KOMENTARZE

  1. Megalomania Gortata jest wprost proporcjonalna do jego wzrostu. Nie da się już słuchać jakim to nie był bohaterem w NBA, właściwie to zasługuje na pomnik w Waszyngtonie , pomnik w Orlando i co najmniej kilka pomników w naszym kraju, żeby każdy pamiętał kim był i jest….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj