Isaiah Thomas po operacji biodra nadal nie jest w stu procentach gotowy do gry. Zawodnik nadal przechodzi rehabilitację i na ten moment trener Mike Malone nie będzie mógł korzystać ze swojego nowego rozgrywającego. To oznacza, że Bryłki potrzebowały zastępstwa. 


Problemy z biodrem Isaiah Thomasa zaczęły się pod koniec sezonu 2016/2017 i ciągnęły za zawodnikiem do końca minionych rozgrywek. Rozgrywający zdecydował się na kolejną operację, by nadchodzący obóz przygotowawczy rozpocząć już bez jakichkolwiek problemów. Niestety IT nie dostał jeszcze zielonego światła od sztabu medycznego Denver Nuggets.

Zawodnik liczył, że latem 2019 podpisze wielki kontrakt. Problemy z biodrem spowodowały, że jego notowania drastycznie spadły. Ostatecznie uzgodnił warunki rocznej minimalnej umowy z Nuggets, gdzie nie ma gwarancji gry w pierwszym składzie. Nie rozpocznie z drużyną obozu przygotowawczego i niewykluczone, że opuści początek sezonu regularnego. Czyżby ciąg dalszy jego problemów?

To musi być dla niego niezwykle frustrujące. Isaiah za wszelką cenę chce udowodnić, że nadal potrafi grać na wysokim poziomie. Do tej pory jednak nie miał ku temu możliwości, ponieważ albo nie dopisywało mu zdrowie, albo trenerzy nie dawali mu stosownej szansy. Na razie trudno powiedzieć, jak do zawodnika podejdzie Mike Malone’a. Na ten moment w miejsce IT zespół podpisał Donalda Sloana.

Nowa wyprzedaż w oficjalnym sklepie Nike – 2000 produktów w promocji do 40% taniej!

NBA: Butler mówi dość. Podał trzy kluby, gdzie chce być wytransferowanySubscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
kibic
20 września 2018 11:05

No to czapki z głów przed Dannym Aingem. Na miejscu innych managerów unikałbym go jak ognia 😀

NYKnicks#
NYKnicks#
21 września 2018 19:42

Ciężarówka z pieniędzmi jest chyba w dalekiej trasie…