Kolejny klub zdecydował się zaprezentować uniformy na sezon 2017/2018. Po długim czasie oczekiwania przyszłoroczne stroje Timberwolves nareszcie ujrzały światło dzienne. Zobaczcie jak na nową prezentację zareagowali kibice Wilków.

W kwietniu, po licznych zapowiedziach władze Timberwolves oficjalnie zaprezentowały nowe logo zespołu. Ich rebranding nawiązuje do historii, a konkretnie do emblematu jakim posługiwali się w latach 1989- 1996. Mimo to włodarze zespołu zapowiadali, że zmiana loga rozpoczyna nową erę w dziejach klubu.

Zgodnie z obietnicą, zarząd postarał się o całkowitą zmianę wizerunku Leśnych Wilków. Oprócz modyfikacji logo odnowiono również arenę Target Center. Następnym krokiem miały być wzmocnienia. Pozbyto się Ricky Rubio, którego zastąpi podczas przyszłych rozgrywek Jeff Teague. Pod skrzydłami Toma Thibodeau ponownie znaleźli się także Jimmy Butler oraz Taj Gibson. Ławka rezerwowych również zyskała prawdziwy motor napędowy w postaci Jamala Crawforda. Nie ma co, mają rozmach! Wróżby dziennikarzy ESPN mówią, że Wilki podczas przyszłego sezonu zajmą najprawdopodobniej czwartą lokatę na piekielnie niebezpiecznym Zachodzie. To byłby niezły początek „Nowej Ery”.

Ostatnim krokiem było oczywiście zaprezentowanie przyszłorocznych strojów. Skoro Wilki mają odnosić wielkie sukcesy to muszą się również dobrze prezentować. Dzisiaj pokazano więc światu dwa nowe uniformy, których kolorystyka odpowiada oczywiście aktualnemu logo klubu. Wolves już wcześniej informowali, że skorzystają z prawa umieszczenia baneru reklamowego na koszulkach. Podczas przyszłego sezonu ich uniform będzie zdobić reklama firmy Fitbit.

Niestety fani Wolves nie są chyba za bardzo zadowoleni z wyglądu nowych strojów. Uniformy szybko stały się obiektem drwin internautów. Poniżej kilka przykładów.

A jak Wam podobają się nowe szaty Leśnych Wilków?

[ot-video][/ot-video]

10 KOMENTARZE

  1. Zarabiste stroje,jak dotad chyba najlepsze……tylko ta reklama,chociaz trzeba przyznac,ze jest zgrabnie ukryta.Gdyby innych klubow wygladaly tak samo,byloby ok,chociaz i tak system zostal spie….ony.
    Projekt stroju fantastyczny jak dla mnie.

  2. Co to jest? Nigdy bym nie przypuszczał,że NBA pójdzie w taką przeciętność co do strojów meczowych. To dotyczy nie tylko Minnesoty. Gdzie te stare czasy i koszulki ,które wyróżniały tę ligę nie tyklo na poziom. Co ta kasa robi z porządku tego świata.

  3. Nie wiem czy to kwestia tego, że Nike przejął stroje meczowe w NBA, ale w porównaniu do zeszłego roku te które zostały do tej pory zaprezentowane wyglądają gorzej. Nie porównuje tego w ogóle do lat 90tych czy choćby zeszłej dekady. Nie mam nic przeciwko minimalizmowi i prostocie, ale dobór barw i rodzaje czcionki w kolejno prezentowanych strojach wołają o pomstę do nieba.

  4. tragedia, chyba najgorszy new look ze wszystkich dotychczas zaprezentowanych. w tym wypadku prostota przekroczyła bariere dobrego gustu. nic dziwnego, ze w stanach maja pompe.

  5. W porównaniu do ery KG21 i Strawberry’ego (lub mistrza wazeliny jak kto woli) to ch**nia z grzybnią.Przecież tam powinien być Wilk!! Chyba ze Minnesota stała się bratnim klubem pasów z Kielc 😉

  6. no niestety już od kilku lat stroje meczowe i loga zespołów są coraz gorsze, przez co za kilka lat jak ten trend będzie postępował oglądanie meczów nie będzie miało już tego smaku co kiedyś … w sensie, że stroje i wygląd parkietu nie będzie się tak wyróżniał, nie będą mieć swojego charakteru jak w latach 90tych.
    Wilki akurat miały kiedyś fajne stroje i logo, motyw wilka powinien być eksponowany bo moim zdaniem jest ciekawy a tu taki gniot, inne zespoły nie są lepsze. Podejrzewam, że liga i drużyny mogą strzelić sobie tymi pomysłami w stopę, jeśli same drużyny i oprawa meczów nie będą już tak różnić się od siebie, ludzie będą mniej kupować koszulki, same mecze będą tym samym mniej atrakcyjne dla młodszych kibiców bo przecież nie każdy mecz nba jest naprawdę ciekawy jeśli np spotkają się dwie średnie, mocno zmęczone sezonem drużyny w nie najlepszych składach …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj