Dzisiejszego ranka Milwaukee Bucks oficjalnie zaprezentowali stroje w jakich będą występować podczas rozgrywek 2017/2018. Tak jak wspominaliśmy przy okazji strojów Jazz i Nuggets, Nike zlikwidowało podział na koszulki domowe i wyjazdowe. Zamiast nich powstały stroje “Association” and “Icon”.


Jeśli chodzi o kolorystykę i wzory przyszłoroczne uniformy nie różnią się niczym od edycji z poprzednich sezonów. Spore zmiany zaszły natomiast w górnych częściach koszulek, gdzie po prawej stronie pojawi się popularny Swoosh, a po lewej baner reklamowy firmy Harley- Davidson, której historia wiąże się właśnie z Milwaukee. Tym samym Bucks stali się już dwunastą ekipą posiadającą „lokującą koszulkę”. Matt Pazaras, wiceprezydent ds. rozwoju i strategii zespołu podzielił się z dziennikarzami, dlaczego to właśnie Harley- Davidson okazał się najlepszym partnerem dla organizacji.

– Uważam, że znaleźliśmy do tego absolutnie idealnego kandydata. Masz kogoś z historią, która zaczęła się właśnie tutaj, w Milwaukee, z resztą bardzo długą historią- w przyszłym roku będą obchodzili 115. rocznicę powstania. Są obecni na globalnym rynku, mają również globalny zasięg- zupełnie jak NBA- powiedział. 

– Dla mnie to rzecz, która wysyła ich na szczyt i dlatego jesteśmy tak bardzo podekscytowani posiadaniem marki konsumenckiej, która kieruje się tak wielką pasją. Tak, ich logo (Harley- Davidson) będzie na naszych uniformach, lecz pamiętajcie że ludzie tatuują je sobie na swoich ciałach. Coś takiego napędza tą pasję z punktu widzenia konsumentów i jest dla nas niezwykle ekscytujące- dodał Pazaras.

Oficjalne odsłonięcie uniformów miało miejsce w Muzeum Harleya. Na specjalnej scenie pojawiała się maskotka zespołu Bango, gdzie środkowy Kozłów Thon Maker wraz z prezesem Peterem Feiginem czekali tuż obok manekinów prezentujących nowe stroje Bucks.

Feigin wyjawił podczas odsłonięcia uniformów, że umowa reklamowa pomiędzy jego zespołem, a firmą Harley- Davidson ma trwać trzy lata.

[ot-video][/ot-video]Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments