Zawodnik Boston Celtics Enes Kanter powiedział, że większość graczy NBA czeka na powrót ligi, lecz są też i tacy, którzy wcale nie chcą wracać do gry.Środkowy Celtics powiedział dla NBC Sport Boston o tym, jak zawodnicy NBA zareagowali na docelową datę powrotu ligi. Większość nie może się już doczekać możliwości wyjścia na parkiet.

Wielu zawodników, szczególnie w naszym zespole, chce wrócić do gry. Po prostu chcą znów robić to, co kochają, czyli grać w koszykówke – powiedział Kanter.

Zaskakujące było to, co powiedział później. Jego zdaniem nawet zawodnicy pokroju graczy All-Star wcale nie chcą wracać do gry.

To jest mój dziewiąty rok w tej lidze i mam wielu przyjaciół w różnych zespołach. Rozmawiałem z jednym z nich i to, co mi powiedział, mnie zszokowało. Twierdził, że w jego drużynie jest wielu zawodników, którzy wcale nie chcą wracać do gry. W dodatku są to gracze All-Star, gdybym powiedział kto to, oszalelibyście – stwierdził center Celtics.

Kanter w swojej karierze występował m.in w Oklahomie City Thunder, New York Knicks, czy Portland Trail Blazers. Ciężko jest domyślać, o kim mówił aktualny zawodnik Celtics.

Po prostu nie mogę ci powiedzieć, kto to jest. Powiedzieli, że nie chcą grać, dopóki nie wynajdą na to szczepionki, czy lekarstwa – dodał Kanter.

Choć większość zawodników nie może się doczekać oficjalnego wznowienia rozgrywek, to ze słów Kantera wynika, że jednak nie wszyscy. Sam gracz Celtics jest przekonany, że nazwiska tych graczy, którzy nie chcą wrócić, zszokowały by wszystkich fanów.

Byłem naprawdę zszokowany, postaciami, które nie chcą grać. Ci ludzie są jednak All-Starami – podsumował zawodnik Celtics.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Manek
Manek
30 maja 2020 23:12

Stawiam na Aleca Burksa i Philly;)

Artur
Artur
1 czerwca 2020 12:50

Dame i CJ sami mowili o tym.