NBA: Nie ciesz się za wcześnie, ale też nie wychodź z sali przed czasem!

1
2186

Koszykówka to piękny sport. Kiedy jedna z drużyn jest praktycznie pewna wygranej, zdarza się, rzadko, nawet bardzo rzadko, ale się zdarza, że niesamowity rzut lub przypadek czy zbieg okoliczności odwracają losy spotkania. O tym, że nie warto wychodzić z hali przed zakończeniem meczu, albo że nie należy cieszyć się za wcześnie opowie Wam ten materiał video.


Nie jest łatwo znaleźć na YouTube dobre materiały domowej produkcji, dlatego pozwalam sobie Wam polecić te, które tworzy użytkownik „JxmyHighroller„.

Przygotowuje on na swoim kanale różne ciekawy materiały. Różne ciekawe historie oraz przedstawia hipotezy i pomysły rodem z filmów fantastycznych „co by było gdyby”. Nie są one jednak „odjechane” – mają często „ręce i nogi” i dają do myślenia.

Szczególnie polecam materiał o tym, że Kobe Bryant mógł trafić do Chicago Bulls i być nową gwiazdą Byków ZAMIAST Michaela Jordana.

Wspomniany materiał „Kobe Bryant za Michaela Jordana?„:

Skorzystaj z najnowszej oferty PZBUK – bonus powitalny 500 zł na start
Odbierz 100% bonus od depozytu do maksymalnie 500 zł.
1) Dokonaj depozytu
2) Aktywuj bonus podczas wpłaty
3) Odbierz dodatkową gotówkę i graj za dwa razy więcej!
– więcej informacji na stronie PZBUK>>

Tylko dla wtajemniczonych i czytających uważnie 🙂 Założyliśmy na Facebooku specjalną grupę dyskusyjną dla czytelników i przyjaciół PROBASKET. Jest nas już ponad 2000!

Grupa jest zamknięta, ale zapraszamy do niej wszystkich pozytywnych fanów NBA – https://www.facebook.com/groups/probasketpl/ – to ma być miejsce, gdzie będziemy dzielić się spostrzeżeniami i wymieniać doświadczeniami. Dołącz do grona pozytywnych fanów NBA.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
The T
The T
6 listopada 2019 13:32

Na szczęście MJ pisał swoją historię w Bulls a Kobe zapisał niezwykłą historię w Lakers.Tak miało być!