NBA: Morant chciał polecieć jak Vince Carter!

7
7876

Cleveland Cavaliers mierzyli się poprzedniej nocy z Memphis Grizzlies na własnym parkiecie. Ekipa z Ohio ostatecznie wygrała, ale szczególny moment miał miejsce w pierwszej kwarcie, gdy Ja Morant próbował zrobić klasycznego Vince’a Cartera.


Spotkanie skończyło się wynikiem 114:107 dla Cleveland Cavaliers. Kevin Love z 21 punktami i 13 zbiórkami poprowadził Cavs do ósmej wygranej w sezonie wspierany przez Jordana Clarksona, który z ławki zapewnił kolejne 33 oczka. Jednak w pierwszej kwarcie Ja Morant próbował zakończyć sportową karierę Love’a wcielając się w Vince’a Cartera. Sami zobaczcie…

Morant to jedno z najciekawszych nazwisk wśród tegorocznych debiutantów. Stał się także nową nadzieją dla Memphis Grizzlies. W tej akcji poczuł jednak moc, która kazała mu zrobić coś niespotykanego i niewiele zabrakło, by nawiązał do Cartera z Igrzysk Olimpijskich 2000, gdy ten przeskoczył nad Frédéricem Weisem w meczu USA z Francją.

Morant w 22 meczach bieżących rozgrywek notował na swoje konto średnio 18.9 punktu, 3,2 zbiórki i 6,5 asysty trafiając 47,5% z gry i 44,2% z dystansu.

Wyniki NBA: Mavericks pokonali Sixers! Triple-double Jokicia!7 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here