NBA: Mocne i słabe strony Suns i Bucks. Przyszłość Clippers i Hawks oraz plotki transferowe

0
5109

Suns czy Bucks? Czego spodziewać się po obu drużynach? Co będzie dla nich kluczowe w finale NBA? A oprócz tego o przyszłości Clippers i Hawks oraz Warriors, a także o plotkach transferowych, Scottiem Pippenie i … Alicii Silverstone i Liv Tyler!? Zapraszamy na najnowszy odcinek Podcastu PROBASKET LIVE, w którym Michał Pacuda i Krzysztof Sendecki przez dwie godziny rozmawiali o NBA.

Kiedy kolejny PROBASKET LIVE? Data nie została jeszcze ustalona – wszystko zależy od przebiegu finału NBA. Obserwujcie nasze media społecznościowe i PROBASKET – poinformujemy o tym na pewno! Pamiętajcie też o łapkach w górę na YouTube – dziękujemy!

Opis minutowy najnowszego PROBASKET LIVE:


0:00 – Rozgrzewka, przywitanie, co LeBron robi w studiu!?

3:50 – Podsumowanie finału konferencji zachodniej SunsClippers. Co dalej z Clippers? Czy zmazali plamę po porażce w bańce? Co zrobi Kawhi Leonard?

23:12 – Te play-offy też są wyjątkowe, bo rok temu była „bańka”, a teraz jest skrócony sezon. Aż 10 zawodników wybranych do ostatniego Meczu Gwiazd nie zagrało w tych play-offach przynajmniej jednego meczu z powodu kontuzji – nigdy jeszcze taka sytuacja nie miała miejsca!

27:20 – Podsumowanie finału konferencji wschodniej BucksHawks. Hawks najwięksi wygrani tych play-offów obok Suns? Mocne i słabe strony Bucks.

40:15 – Zapowiadamy finał NBA! Mocne i słabe strony obu drużyn. Wielka historia Chrisa Paula. Suns wydają się być faworytami, ale co muszą zrobić Bucks, żeby wygrać? Czy trema może zjeść graczy Phoenix? Kluczem będą MECZAPY – ale co to znaczy?

1:00:15 – Michał dostał propozycję pracy generalnego menedżera Sacramento Kings. Ofertę przyjął i już udzielił pierwszej lekcji – jaka jest podstawowa zasada GM’a przy transferach? Co to znaczy podjąć dobrą decyzję? Czy dobra decyzja jest wtedy, kiedy coś się udało? A może chodzi o podjęcie możliwie najlepszej decyzji, najbardziej racjonalnej w danej chwili?

1:17:45 – Krótko o zmianach na ławkach trenerskich.

1:19:50 – 5 zawodników, którzy powinni latem zmienić barwy klubowe. Nie tylko wolni agenci, ale też ci gracze, którzy powinni zostać wytransferowani. Dlaczego? Chodzi o to, że w swoim dotychczasowym klubie „utknęli”. Próbowali, ale nie udało im się wejść na wyższy poziom i po prostu nie ma co się miotać, lepiej żeby zmienili kluby i rozwijali swoje kariery w nowych miejscach.

1:28:30 – Co dalej z Benem Simmonsem? Czy transfer do Blazers byłby dobrym pomysłem? A może Simmons do Warriors? W ogóle co zrobią Warriors? Bo na pewno będą handlować! Jeszcze więcej plotek transferowych! A może zawodnicy NBA dogadają podczas Igrzysk Olimpijskich i nagle zapragną grać ze sobą?

1:43:50Alicia Silverstone czy Liv Tyler?

1:45:00 – Ciężka historia Scottiego Pippena. Szkoda nam tego wybitnego zawodnika… jeszcze aferka w ESPN. A może Pippen ma jednak rację? W niektórych przypadkach może mieć – chodzi o konflikt z Durantem.

Kiedy kolejny PROBASKET LIVE? Data nie została jeszcze ustalona – wszystko zależy od przebiegu finału NBA. Obserwujcie nasze media społecznościowe i PROBASKET – poinformujemy o tym na pewno! Pamiętajcie też o łapkach w górę na YouTube – dziękujemy!

Michał Pacuda – http://twitter.com/Pacuda 

Krzysztof Sendecki – https://twitter.com/sendecki81 

PROBASKET – https://twitter.com/probasketpl 

Grupa dyskusyjna PROBASKET – https://www.facebook.com/groups/probasketpl/ 

PROBASKET na Facebooku – https://www.facebook.com/probasketpl/ 

SoundCloud – https://soundcloud.com/probasketpl/tracks 

YouTube – https://www.youtube.com/channel/UCxy7qIlBzpQpkFL9dEQDMHw/videos

Spotify – https://open.spotify.com/show/4DCmBkGAIDqNKc2gvJhnrx

Archiwum Podcastów – https://probasket.pl/category/podcast-probasket/

Wspieraj PROBASKET

 • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
 • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
 • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
 • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
 • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
 • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
 • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
 • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna


 • Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments