Dwa bardzo ważne ogniwa ekipy z Milwaukee pozostają na dłużej w organizacji. Zgodnie ze spekulacjami zarówno w przypadku Khrisa Middletona, jak i Brooka Lopeza pobyt w Bucks przedłuży się kolejno o pięć i cztery lata. Zespół opuszcza natomiast Malcolm Brogdon, który przenosi się do Indiana Pacers. 

Już od kilku dni pozostanie Khrisa Middletona wydawało się niezagrożone – gracz miał do wzięcia maksymalny 5-letni kontakt za 178 milionów dolarów i z tej opcji skorzystał. W kwestii Brooka Lopeza pojawiało się nieco więcej plotek – świetnie rzucający za trzy środkowy łączony był między innymi z Los Angeles Lakers, jednak finalnie zdecydował się na podpis pod 4-letnią umową, wartą 52 miliony dolarów.

Niewiele brakowało, by trzon ekipy pozostał nienaruszony, jednak najnowsze doniesienia głoszą, że z zespołem pożegnał się Malcolm Brogdon. Zawodnik trafił do Indiana Pacers na zasadzie wymiany sign-and-trade, dzięki której Bucks otrzymali pierwszorundowy oraz dwa drugorundowe picki. Wszystko wskazuje na to, że zawodnik zostanie pierwszym rozgrywającym Pacers. Kontrakt został zawarty na 4 lata na kwotę 85 milionów dolarów. Wszystko wskazuje na to, że może to nie być koniec ruchów ze strony Bucks, którzy w ciągu ostatnich kilku dni starali się pozbyć 7-milionowego kontraktu Ersana Ilyasovy. Po odejściu Brogdona mogą aktywnie szukać wymiany za zawodnika z pozycji numer 1/2.

NBA: Rynek transferowy – dzień 1! Bomby na początek!
2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj