C.J. McCollum przez swoją nierozwagę pozbawił się gry w meczu otwierającym sezon Portland Trail Blazers. Zawodnik został zawieszony przez ligę na jedno spotkanie za to, że podczas meczu pre-season opuścił strefę ławki rezerwowych podczas zamieszania.

Liga poinformowała o decyzji w specjalnym komunikacie. Jedna z czołowych postaci Portland Trail Blazers nie zagra w meczu otwierającym sezon, ponieważ podczas małej przepychanki w meczu przedsezonowym z Phoenix Suns – opuściła strefę ławki rezerwowych. W przepisach NBA wyraźniej jest zaznaczone, iż gracze, którzy nie przebywają na parkiecie, nie mogą opuszczać ławki dołączając do jakiegokolwiek zamieszania.

Sytuacja miała miejsce 11 października na 9 minut przed końcem czwartej kwarty. Blazers pokonali Suns 113:104. McCollum jest obok Damiana Lillarda kluczową postacią drużyny z Oregonu, więc to bardzo istotne osłabienie. Blazers w pierwszym meczu rozgrywek 2017/2018 zagrają z… Phoenix Suns na wyjeździe. McCollum w poprzednich rozgrywkach notował na swoje konto średnio 23 punktów, 3,6 zbiórki i 3,6 asysty trafiając 48 FG% oraz 42,1 3PT%.

[ot-video][/ot-video]

Zapowiedź sezonu NBA 2017/2018: Milwaukee Bucks – zespół Greka

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj