Kolejny tydzień przerwy od rozgrywek i każdy próbuje znaleźć sposób, co zrobić z tym wolnym czasem. Niestety, będąc nieuważnym w pewnych sytuacjach, a szczególnie w internecie, można narazić się na falę krytyki, jak Luka Doncic.Jeden z liderów drużyny Dallas Mavericks, zeszłoroczny debiutant sezonu, zaliczył ostatnio niemałą wpadkę. Na swoim profilu na Twitterze młody Słoweniec udostępnił film, który miał dla niego duże konsekwencje. Mianowicie chodzi o film, który urażał Albańczyków.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Momentalnie padły przeciwko Doncicowi zarzuty rasizmu. Na filmie bowiem można było usłyszeć właśnie takie hasła. Sam zawodnik natychmiastowo usunął film, gdy zorientował się, co tak naprawdę udostępnił. Poza usunięciem tego filmu przeprosił każdego, kto poczuł się urażony.

Napisał również do znanej osobowości pochodzącej z Albanii, Deni Hoxha, by przeprosić i wytłumaczyć swoje zachowanie. Luka podkreślił, że przysłuchiwał się, co było śpiewane na filmie oraz że nigdy, by takiego czegoś nie udostępnił, gdyby o tym wiedział. Adresat tej wiadomości przyjął przeprosiny, zamieszczając to na swoim profilu na Twitterze.

Choć młody zawodnik szybko zareagował i przeprosił za swoje zachowanie, mogło to urazić wiele osób. Następnym razem musi dokładniej sprawdzać treści, które wrzuca na swoje profile w mediach społecznościowych.


1 KOMENTARZ

  1. W dzisiejszym swiecie wszyscy na wszystko sie obrazaja. Troche dystansu do samego siebie. Poogladajcie sobie roasty moze to was tego nauczy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here