NBA stworzyła platformę, która pozwala kibicowi zobaczyć wideo z pracy sędziów. To kolejny krok ku transparentności, do jakiej komisarz Adam Silver od lat dąży. 


Raporty z ostatnich dwóch minut miały tyle samo przeciwników, co zwolenników. Środowisku sędziów nie podobało się to, że liga publicznie rozlicza ich z błędów. Silver pozostał przy swoim i działania rozszerzył o specjalną stronę, na której dokumentowana jest praca sędziów – nba.com/official

Już teraz każdy kibic może zobaczyć wideo z precyzyjnym pokazaniem tego, co w danej akcji poszło nie tak i dlaczego sędziowie popełnili błąd lub podjęli słuszną decyzję. Ponadto liga wprowadziła „raport kontuzjowanych”, który ma być aktualizowany trzy razy dziennie. Zatem jeśli chcecie wiedzieć, czy Wasz gracz z fantasty zagra, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę ligi.

Ponadto macie dostęp do przepisów, które liga wyjaśnia na podstawie wideo – co jest legalne, a co nie. Polecamy się przeklikać. Znajdziecie wiele ciekawych wideo i wiele ciekawych informacji. Na pewno warto śledzić.

NBA: 108 koszykarzy z 42 krajów spoza USA w najlepszej lidze świataSubscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments