Najpierw zawieszony został generalny menadżer drużyny, a teraz liga ukarała właściciela Brooklyn Nets. Panowie mają spore problemy z sędziowaniem meczów drużyny przeciwko Philadelphii 76ers i postanowili, że sprawy nie przemilczą. 


Sean Marks – generalny menadżer Brooklyn Nets został zawieszony na jeden mecz po tym, jak wtargnął do pokoju sędziowskiego mając pretensje o decyzje z ostatniego meczu, gdy sędziowie popełnili błąd nie odgwizdując faulu Tobiasowi Harrisowi, który w kluczowym momencie przytrzymywał Jarretta Allena. Marks najwyraźniej nie wytrzymał napięcia i kolejny mecz obejrzy w domu.

Następny w kolejce był Joe Tsai – częściowy właściciel drużyny. Ten postanowił skrytykować sędziów na swoim twitterze, w ten sposób wyrażając poparcie dla swojego generalnego menadżera oraz trenera Kenny’ego Atkinsona, który wytknął błąd sędziom już w pomeczowej konferencji. – Są pewne zasady i szanujemy je, ale oczekujemy, że nasi zawodnicy i kibice będą traktowani fair – pisze Tsai.

NBA za ten wpis ukarała Tsaia grzywną w wysokości 35 tys. dolarów. Do Tsaia należy 49% pakietu Nets. Jego drużyna w serii play-off przegrywa z Philadelphią 76ers 1-3 i już następnej nocy może zakończyć swój udział w zmaganiach. Podopieczni trenera Atkinsona udowodnili w tej rywalizacji, że mimo braku doświadczenia są w stanie postawić naprawdę trudne warunki rywalowi mającemu jedną z najlepszych pierwszych piątek w lidze.

NBA: Suns zwolnili trenera!
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Majki
Majki
23 kwietnia 2019 13:14

Przecież powiedział prawdę, na dodatek napisał to dyplomatycznie. Niech lepiej zaczną karać sędziów

Obiektyw
Obiektyw
23 kwietnia 2019 15:59
Odpowiedz  Majki

JAK MOGĄ KARAĆ SĘDZIÓW SKORO SĘDZIOWIE ROBIĄ CO IM LIGA KAŻE, ONI WYKONUJĄ TYLKO POLECENIA ŁYSEGO I JEGO KSIĘGOWYCH KTÓRZY JUŻ TERAZ WYLICZYLI ZWYCIĘSTWO KTÓREGO ZESPOŁU BĘDZIE LEPSZE DLA OGLĄDALNOŚCI, PATRZ REKLAM….

Carter5
23 kwietnia 2019 21:09
Odpowiedz  Majki

Ale jak Ci nie pasuje sędziowanie to po cholerę oglądasz mecze???????

Majki
Majki
24 kwietnia 2019 07:17
Odpowiedz  Carter5

Wyobraź sobie, że niektórzy oglądają NBA od ponad 20, nawet 30 lat i nie przestaną z powodu słabego sędziowania. Jeśli Ciebie to nie razi to najwidoczniej nie oglądasz meczów

tłoknr1
tłoknr1
24 kwietnia 2019 09:13
Odpowiedz  Majki

racja , z bólem oczu patrzę na tych pomiagierów psujących mecz ale i tak będę patrzył

tłoknr1
tłoknr1
23 kwietnia 2019 15:23

to się robi już nie smaczne , za chwilę za samo spojrzenie na sędziego będzie kara , idąc tym tropem mogą oni celowo wypaczyć mecz , po naszemu sprzedać i również nie będzie wolo tego skomentować , możliwe że ten balon kiedyś pęknie pod naporem jakieś formy lockoutu przez właścicieli lub mg i nie chodzi tutaj by móc coś wymuszać na tych partaczy tylko by była jakaś niezależna od nich forma regulowania oraz karania ich pracy , dlaczego na międzynarodowych turniejach nie na tych panów , a no dlatego że wszyscy zdają sobie sprawę z ich braku profesjonalizmu i miernoty… Czytaj więcej »

Obiektyw
Obiektyw
23 kwietnia 2019 16:01
Odpowiedz  tłoknr1

NIESMACZNE….STARY TO CAŁA OBECNE NBA TO JAKAŚ PO PIERDÓŁKA A NIE SPORT.

tłoknr1
tłoknr1
24 kwietnia 2019 09:12
Odpowiedz  Obiektyw

owszem ma sporo wad ale i tak jest najfajniejszą liga koszykówki , po prostu nie oglądaj jak aż tak bardzo nerwy ci szarpie 🙂

Ruspect
Ruspect
23 kwietnia 2019 17:31

Co do sędziowania.Kroki krokami,ale zauważyłem, że żadko kiedy(prawie wcale)nie ma gwizdka przy „piłce niesionej

Tiger
Tiger
24 kwietnia 2019 13:35

Zupełnie im się nie dziwie się a raczej dziwię się, że np. w Detroit, któryś z „sędziów” nie dostał z liścia, to jest skandal co tam się działo ale widzę, że i Brooklyn też pokrzywdzony.