NBA: polskie „święto” śmigus-dyngus w stacji TNT. Shaq zlał Barkleya!

8
8836

Uwielbiani przez kibiców Charles Barkley, Shaquille O’Neal, Kenny Smith i Ernie Johnson opowiedzieli o naszej tradycji „śmigusa-dyngusa”. Pokazali obrazki z polskich parad i spotkań polonijnych, które odbyły się w Stanach Zjednoczonych przy okazji świąt Wielkanocnych. Potem oczywiście sami zaczęli się oblewać.


Tak Shaq zlał Charlesa Barkleya oraz całe studio TNT.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy podczas programu Inside NBA mowa jest o Polsce. Trzy lata temu, kiedy Washington Wizards z Marcinem Gortatem w składzie grali przeciwko Indiana Pacers, a Polak grał bardzo dobrze, Shaq poświęcił mu sporo uwagi.

Zaliczył jednak wpadkę myśląc, że pierogi to kiełbasa. Za co chwilę później został ochrzaniony przez Barkleya.

Shaq nawet zapytał Marcina Gortata czy pierogi to kiełbasa 🙂

W kolejnym programie polska restauracja z Atlanty, gdzie nagrywane są programy „Inside NBA” przygotowała dla gości nasze tradycyjne potrawy, aby mogli je poznać i ich spróbować. Tak było w 2014 roku.


Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alonzo
Alonzo
23 kwietnia 2019 20:15

Nawet nie chce mi sie tego w adekwatny sposób komentować. czujecie się gorsi? niedowartościowani? Nie długo ktoś w usa piernie a wy bedziecie pjac z zachwytu. Rozumiem że czujecie się gorsi, ale żeby przypominać o tym na każdym kroku? to już jakaś mania mniejszości.

Paweł M.
24 kwietnia 2019 10:48
Odpowiedz  Alonzo

Stary ale wytłumacz mi z czym Ty tak na prawdę masz tutaj problem? Fajny news, zabawny. Jak dla mnie miło, że w tak wielkim multikulturowym kraju jak USA mówi się w wielkiej ogólnokrajowej stacji ustami WIELKICH gwiazd koszykówki o polskiej tradycji? Dla mnie tylko pozytyw. Doszukujesz sie u kogoś jakiś kompleksów a kompleksy wychodzą z Ciebie. No ale ok tak to teraz jest w naszym kraju. Chwalenie czyjegoś, czy to europejskie, czy amerykańskie, czy hinduskie etc jest złe i beeee… bo MY POLACY musimy być DUMNI. Jesteśmy kozakami, machamy do wszystkich szabelkami… widzę, że obecna władza i tv zrobiły ludziom… Czytaj więcej »

Ruspect
23 kwietnia 2019 21:01

Bo jesteśmy gorsi od Amerykanów.Tylko wmawiamy sobie,że nie

Alonzo
Alonzo
23 kwietnia 2019 21:12
Odpowiedz  Ruspect

Jak nawet taki portalik czuje się gorszy, i co gorsza, próbuje to samo wmówić swoim czytelnikom, to jest jak jest. Ja nie czuję sie gorszy od przeciętnego usamanca. Byc może ty tak, ale nie pisz,że jestesmy. Pisz za siebie

put the gun down
put the gun down
24 kwietnia 2019 06:44
Odpowiedz  Alonzo

Ty to się musisz czuć gorszy od wszystkich, skoro przeszkadza ci, że ktoś to wrzucił jako zwykłą ciekawostkę.

Ruspect
24 kwietnia 2019 18:44
Odpowiedz  Alonzo

Jesteś a uważasz to dwie inne sprawy Alonzo

undrafted
undrafted
23 kwietnia 2019 22:08

Pudelek basketu.

MM8
MM8
23 kwietnia 2019 22:14

Nie bardzo kumam oburzenie kolegi Zo. Bardzo fajnie, że trochę naszej kultury idzie na eksport – i to do kulturowego centrum współczesnego świata, a nie tylko ciągły import zwyczajów (najpierw Walentynek, potem Halloween, a ostatnio nawet czarny czwartek (sic!) i św. Patryk).
Co więcej to radosna tradycja, a nie typowa depresyjna martyrologia.