NBA: Liga powinna wrócić? Zawodnik Cavs twierdzi, że tak

0
576

Skrzydłowy Cleveland Cavaleirs – Larry Nance Jr. – przyznał, że ważną sprawą dla NBA powinno być wyłonienie zwycięzcy. Zawodnik jest również pełny optymizmu jeśli chodzi o powrót do gry.


Cavaliers oczywiście nie mają szans na tytuł, ale Nance nie chce, aby wysiłki inny graczy zostały zniweczone przez to, że zarząd zadecyduje o zakończeniu rozgrywek.

Nie jesteśmy w pozycji, która pozwalałby nam na walkę o mistrzostwo. Są jednak zawodnicy jak Giannis, LeBron czy Kawhi, którzy są w bardzo dobrych zespołach. Na ich miejscy byłbym mocno zawiedziony gdybym nie mógł dokończyć tego, co zacząłem – powiedział Nance Jr.

27-latek mógł ostatnio wrócić do uprawiania koszykówki po raz pierwszy od marca – Cavs otworzyli swoje placówki treningowe. Przyznał, że wszystko odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jest pewny, że uda się dokończyć sezon.

Jako wielki fan piłki nożnej, Nance Jr. uważnie śledzi sytuację w Europie, gdzie powoli do gry powinny wrócić najsilniejsze ligi świata.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments