Złe informacje dla Brada Stevensa. Szkoleniowiec Boston Celtics stracił poprzedniej nocy Jaysona Tatuma i Marcusa Smarta. Nie ma pewności, czy gracze będą gotowi na pierwszy mecz fazy play-off, a ta przecież zbliża się wielkimi krokami. 


Boston Celtics przegrali poprzedniej nocy z Orlando Magic, którzy zwycięstwem przypieczętowali awans do play-offów. W pierwszej kwarcie gospodarze stracili Jaysona Tatuma przez uraz goleni. Następnie urazu biodra doznał Marcus Smart, co jest bardzo złą informacją dla Brada Stevensa. To najgorszy moment na utratę kluczowych zawodników w rotacji. C’s już na pewno zagrają w pierwszej rundzie przeciwko Indianie Pacers.

Nie wiedzą jeszcze, którzy gracze na początku tej serii nie zagrają. W przypadku Morrisa chodzi o naciągnięcie mięśnia w okolicach biodra. Trudno powiedzieć, ile czasu zawodnik będzie potrzebował, by wrócić do dyspozycji pozwalającej mu rywalizować. W przypadku Tatuma mówimy o stłuczeniu goleni, więc najprawdopodobniej młody gracz Celtics rozpocznie pierwszą rundę przeciwko Pacers.

Celtics mają do rozegrania jeszcze jeden mecz sezonu regularnego przeciwko Washington Wizards. Starcie nie toczy się o nic, więc niewykluczone, że odsunięci od gry zostaną wszyscy najważniejsi koszykarze w rotacji Celtów. W meczu z Magic chciałem, by moi starterzy poczuli atmosferę play-offów, bo takie to było starcie dla przeciwnika – tłumaczył dziennikarzom Stevens. Większe zaniepokojenie na pewno panuje wobec Smarta, który schodził do szatni przy pomocy trenerów.

W poniedziałek na Twitterze Celtics opublikowana została lista kontuzjowanych zawodników.

Czy wiesz, że w oficjalnym sklepie Nike do środy 10 kwietnia trwa wyprzedaż Wiosna 2019 – zniżki są do 50%. Warto sprawdzić!

Wyniki NBA: 60. zwycięstwo Bucks, triple-double Westbrooka i Wrighta


Czy wiesz, że na stronie PZBUK możesz oglądać mecze NBA NA ŻYWO?

Dostęp do transmisji meczów NBA na stronie PZBUK ma każdy zarejestrowany użytkownik, który ma minimum złotówkę na koncie gracza. Transmisje są dostępne zarówno w przeglądarce na komputerach, jak i w telefonach komórkowych. Mecze NBA są z oryginalnym amerykańskim komentarzem – zdarza się, że mecz jest bez komentarza.

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości strony PZBUK, to zwróć uwagę na specjalną ofertę powitalną.

Jeśli postawisz swój pierwszy zakład za minimum 50zł i po kursie 1,8 lub większym, to niezależnie od tego czy ten zakład wygra czy przegra, przy kolejnym logowaniu dostaniesz od PZBUK dodatkowy darmowy zakład o wartości 50zł – do wykorzystania oczywiście w serwisie PZBUK.

Co ciekawe PZBUK jako jedyny bukmacher na rynku nie ma warunków obrotu dla darmowego zakładu. Czyli, jeśli zagrasz za minimum 50zł po kursie co najmniej 1,8, to przy kolejnym logowaniu otrzymasz darmowy zakład 50zł – wszystkie wygrane z niego możesz od razu wypłacić na konto lub grać dalej, to będzie Twoja decyzja.

Aby korzystać ze strony PZBUK należy mieć skończone 18 lat.

Tylko dla wtajemniczonych i czytających uważnie 🙂 Założyliśmy na Facebooku specjalną grupę dyskusyjną dla czytelników i przyjaciół PROBASKET.

Grupa jest zamknięta, ale zapraszamy do niej wszystkich pozytywnych fanów NBA – https://www.facebook.com/groups/probasketpl/ – to ma być miejsce, gdzie będziemy dzielić się spostrzeżeniami i wymieniać doświadczeniami. Dołącz do grona pozytywnych fanów NBA.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here