NBA w oficjalnym oświadczeniu poinformowała o poważnych problemach zdrowotnych byłego komisarza ligi – Davida Sterna. Ten trafił do szpitala i jest po operacji mózgu. 


Jak czytamy w oświadczeniu, do mózgu byłego sternika ligi wylała się krew i ten potrzebował natychmiastowej operacji. 77-latek przewrócił się w jednej z restauracji na Manhattanie.

Na razie nie wiadomo, co to oznacza dla Davida Sterna. Ten cały czas przebywa na intensywnej terapii nowojorskiego szpitala i kolejne dni powiedzą o stanie jego zdrowia więcej.

David Stern był komisarzem NBA w latach 1984-2014. To on wprowadził do ligi Adama Silvera następnie przekazując mu wszystkie swoje obowiązki. Za sprawą rządów Sterna liga zyskała ogromną popularność na całym globie, choć jego decyzja bardzo często budziły ogromne kontrowersje.

Całe ligowe środowisko trzyma kciuki i wierzy w szybki powrót do pełni zdrowia komisarza.

Wyniki NBA: Doncić ponownie wielki! Sixers lepsi od Celtics! Dogrywka w San Antonio!Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Patrykus
Patrykus
13 grudnia 2019 09:44

Jakoś nigdy nie mogłem się do jego rządów przekonać, szczególnie po akcji z Chrisem Paulem. No ale życzyć zle nikomu nie można, także niech wraca do zdrowia.

Tłoknr1
Tłoknr1
13 grudnia 2019 15:42

U mnie jakoś wielkiej sympatii nie wzbudzał ale nic do niego nie miałem ,trzeba mu przyznać ze zastał ligę drewnianą a pozostawił murowaną ,jest odpiwiedzialny za caly blask nba na świecie no i zdrowia dużo

BIG
BIG
14 grudnia 2019 00:17

Lepszy od Silvera