Do ligi wracają dwaj bardzo doświadczeni zawodnicy w postaci J.R. Smitha oraz Jamala Crawforda. Aktualny lider Oklahomy City Thunder, Chris Paul, bardzo serdecznie powitał powracających graczy, z którymi miał przyjemność grać w jednym zespole.


Dziś dowiedzieliśmy się, że do Brooklyn Nets dołącza 40-letni Jamal Crawford. Pod koniec czerwca świat NBA obiegły wieści, że Lakers podpiszą Smitha, by wypełnić lukę po Avery Bradleyu. Do ligi wracają więc bardzo znane nazwiska.

Chris Paul, lider i gwiazda zespołu z Oklahomy, bardzo ucieszył się na wieść, że do gry wracają jego byli koledzy z zespołu. Na swoim Twitterze bardzo serdecznie ich przywitał.

J.R. Smith grał wraz z Chrisem Paulem grali w New Orleand Hornets, kiedy w 2005 roku do ligi wchodził właśnie Paul. Razem spędzili jedynie dwa sezony, lecz jak widać, Chris nadal darzy go dużą sympatią. Z Jamalem Crawfordem spędził znacznie dłuższy okres. W Los Angeles Clippers dzielili razem szatnie od 2012 do 2017 roku.

Jamal Crawford zasili szeregi Brooklyn Nets, które zbroi się na wznowienie sezonu w Orlando. Więcej o sytuacji Nets przeczytacie tutaj. J.R. Smith pomoże Lakers, ponieważ gry odmówił Bradley.