Jimmy Butler, by ułatwić Minnesocie Timberwolves poszukiwanie jego nowej drużyny, zgodził się na włączenie do listy preferowanych miejsc Miami Heat. To ma przyspieszyć negocjacje, by Jimmay zdążył przed rozpoczęciem sezonu regularnego. 


Trener Tom Thibodeau próbował przekonać Jimmy’ego Butlera do zmiany decyzji, ale nic z tego. Zawodnik chce jak najszybciej opuścić T-Wolves i właściciel Glen Taylor właśnie nad tym pracuje. Teraz ma większe pole manewru, ponieważ Butler zdecydował rozszerzyć listę zespołów, do których jest gotów dołączyć. Kolejnym akceptowalnym przez niego kierunkiem są Miami Heat.

Butlera nie było na media-day Wolves i nie będzie go w trakcie pierwszych dni obozu przygotowawczego. Bardzo wątpliwe, by miał dołączyć do drużyny nawet jeśli jego sprawa nie rozwiąże się w przekroju kolejnych paru tygodni. Oprócz wspomnianych Heat, w grę mają wchodzić również New York Knicks, Brooklyn Nets oraz Los Angeles Clippers. Im dłużej saga trwa, tym więcej problemów będzie drużynie sprawiała.

Według doniesień, Heat do kwestii pozyskania Butlera podchodzą z największym entuzjazmem. Niewykluczone, że ambasadorem tych zmian jest Dwyane Wade. Panowie się dobrze znają z czasów wspólnej gry w Chicago Bulls. Zobaczymy, co przyniosą kolejne dni. Obóz Butlera będzie mocno na transfer naciskał, ale Wolves dają sobie czas, by nie podjąć decyzji, której potem będą żałować.

Recenzja NBA 2K19 – realizm, który pochłania!
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
micsly
micsly
26 września 2018 20:00

A co on ma do gadania. W tej sytuacji Wilki muszą go wytransferować tam gdzie dostaną najlepszy pakiet. Przez niego są teraz w fatalnej sytuacji bo nikt za niego teraz przed startem sezonu dużo nie da tym bardziej że za rok Butler odejdzie. Po czasie ta cała wymiana z Bulls może dla wilków być fatalna.

Ruspect
Ruspect
26 września 2018 21:11
Odpowiedz  micsly

Przez niego czy przez trenera wilków?Thibodeau chciał zrobić z niego mega gwiazde,a młodym wilką to sie nie spodobało-co mnie nie dziwi.Butler won.Shaq też musiał odejść z LA bo Kobas był młodszy.Tak już jest

Bobby
Bobby
27 września 2018 08:06
Odpowiedz  micsly

Najlepszy pakiet dostaną tam, gdzie Butler będzie chciał zostać, wszędzie indziej dostaną czapkę gruszek.

suntzu
suntzu
26 września 2018 22:18

Oddali Dunna, Lavina i jak się okazało z draftu Markanena za tą primadonnę. Bez sensu…

Lookoutbelow
Lookoutbelow
27 września 2018 07:47
Odpowiedz  suntzu

I tego też się obawiam w przypadku Miami, oddadzą perspektywicznych młodych (Richardson, Winslow) a dostaną gościa który spierdzieli po sezonie…

Kork von Donnersmarck
Kork von Donnersmarck
27 września 2018 08:13

Butla to mocno przeciętny zawodnik, a ego i wymagania większe od Jordana. Tacy nadęci przeciętniacy w rodzaju Butli, Rondo czy Karmelka powinni być obligatoryjnie transferowani do ligi tureckiej bądź polskiej.

Lookoutbelow
Lookoutbelow
27 września 2018 09:56

Z tą przeciętnością to bym uważał, na pewno jest bardzo dobrym obrońcą, no i w ataku ręka mu się nie trzęsie w końcowych sekundach. W chwili obecnej jest to raczej czołówka ligi a nie poziom średni.

Kork von Donnersmarck
Kork von Donnersmarck
27 września 2018 17:55
Odpowiedz  Lookoutbelow

Skoro Butla to „czołówka ligi” to czym jest LeBron James, James Harden czy Russell Westrbook???? Czołową czołówką czołówki???

Tomaaas
Tomaaas
27 września 2018 12:20

Gościa dla przykładu bym zostawił na cały sezon w wilkach. Po roku może mu rurka zmięknie jak super max przejdzie koło nosa. Jak pójdzie foch to nawet maksa nie dostanie po kiepskim sezonie w wilkach. Albo transfer w kierunku orlando jak tak bardzo chce zmienić otoczenie. Tylko szkoda oddawać kogokolwiek za gościa który i tak odejdzie. A z drugiej strony super max wtedy tylko w orlando.

mack
mack
27 września 2018 12:54

DżejBi śmierdzi na odległość gwiazdorstwem i rozbujałym ego. Chce zarabiać pieniądze i czuć się jak LBJ czy KD. Realnie to nie osiągnął nic szczególnego ani indywidualnie ani zespołowo. Idealnym miejscem byłoby dla niego Houston obok innego samoluba CP3 oraz bardzo kochającego się Melo. Nie jest to jednak możliwe bo Paul wynegocjował dla siebie kontrakt z kosmosu i salary cap Rockets jest zabetonowane na długie lata.

Carter 5
Carter 5
27 września 2018 16:58
Odpowiedz  mack

CP3 samolub?Ciekawe czemu jest posiadaczem tylu asyst?

Olimpijczyk Specjalny
Olimpijczyk Specjalny
27 września 2018 17:16

Butler to kukułcze jajo. W Wolves i wszędzie gdzie trafi. Nie wiadomo co zadecyduje za rok, więc szkoda tracić na niego dobrych graczy. Już rok temu (jak widać po czasie) okradł Wilki z 3 dobrych zawodników. To też ich wina, ale nie tak to miało wyglądać. Trener wszystko zburzył. T-Wolves powinni stracić te miliony (i tak kropla w morzu) i go przetrzymać na ławie cały sezon – aż dostanie blazy na dupie. Tak wychowawczo dla niego i innych zmanierowanych.