Już w piątek 28 września wraz z „Przeglądem Sportowym” dostępny będzie Skarb Kibica Energa Basket Ligi i Energa Basket Ligi Kobiet. Wydanie będzie miało 44 strony! 


Składy drużyn Energa Basket Ligi i Energa Basket Ligi Kobiet, najważniejsze transfery, gwiazdy poszczególnych zespołów, analizy, historyczne osiągnięcia statystyczne, ciekawostki na temat pucharów europejskich, sonda wśród zawodników, informacje na temat mediów społecznościowych oraz transmisji telewizyjnych… To wszystko znajdzie się w Skarbie Kibica dostępnym z piątkowym wydaniem Przeglądu Sportowego!

– Zdaję sobie sprawę z tego, że kibice polskiej koszykówki przez wiele lat czekali na Skarb Kibica. Dlatego tym bardziej cieszę się z faktu, że już w piątek będzie on szeroko dostępny wraz z Przeglądem Sportowym. To jednocześnie kolejny element budowania świadomości marek Energa Basket Ligi i Energa Basket Ligi Kobiet. Krok po kroku pracą całego zespołu staramy się docierać do jak najszerszej grupy odbiorców. Jestem przekonany, że będzie to ciekawa lektura – mówi Radosław Piesiewicz, Prezes Energa Basket Ligi.

Skarb Kibica Energa Basket Ligi i Energa Basket Ligi Kobiet powstał we współpracy z Grupą Energa, Totalizatorem Sportowym, Suzuki Motor Poland oraz firmą Zbyszko, producentem napojów marki Veroni Active. Wydawnictwo będzie liczyło łącznie 44 strony.

Przegląd Sportowy ze Skarbem Kibica Energa Basket Ligi i Energa Basket Ligi Kobiet dostępny będzie w piątek w kioskach i salonach prasowych na terenie całej Polski. Istnieje także możliwość zakupu w Księgarni Przeglądu Sportowego. Dostępna będzie również wersja w aplikacji Przeglądu Sportowego na tablety i smartfony.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here