Syn LeBrona Jamesa nie jest w stanie uniknąć regularnych porównań do swojego ojca. Nie inaczej było po efektownej akcji 17-latka, którą zakończył imponującym wsadem. Nie trzeba było bowiem długo czekać, by znaleźć podobieństwo do jednego z „ataków” Jamesa Seniora i na jego reakcję.

Bronny James i jego California Club rozgrywają obecnie spotkania w ramach europejskiego turnusu „Club Basketball Euro Tour”, gdzie wczoraj w Nanterre pod Paryżem rywalizowali z francuskim zespołem do lat 18. W drugiej kwarcie pojedynku LeBron Junior otrzymał piłkę od jednego z partnerów pod własnym koszem, przeprowadził ją przez całą długość parkietu i zakończył akcję efektownym wsadem nad rywalem. Zobaczcie!

Nie trzeba było długo czekać, by internauci doszukali się podobieństw do stylu gry 37-letniego LeBrona, co zresztą nie powinno dziwić.

Zarówno tę akcję, jak i cały mecz głęboko przeżywał z pewnością LeBron James, który był jednocześnie aktywny w mediach społecznościowych. Skrzydłowemu Los Angeles Lakers ewidentnie spodobało się nawiązanie do jego pamiętnych dunków.

Z miesiąca na miesiąc wizja gry Bronny’ego Jamesa w NBA wydaje się coraz bardziej realna. Choć młody zawodnik nie jest uznawany za jeden z największych talentów swojego rocznika i może nie zostać wybrany nawet w pierwszej rundzie, to wiele wskazuje na to, że znajdzie się zespół, który na niego postawi. Wiążą się z tym z pewnością słowa LeBrona, który na każdym kroku podkreśla, że chciałby zagrać jeszcze z synem w jednym zespole.

KONKURS!

Zapraszamy do oglądania podcastu PROBASKET w środę 17 sierpnia o godz. 21:00 na YouTube. W trakcie nagrania zorganizowane będą konkursy, w których do wygrania będą książki wydawnictwa SQN.

Zwycięzcy będą mogli wybierać spośród książek o Dream Teamie i Kevinie Garnecie. Do wygrania będzie też książka „Oglądaj koszykówkę jak geniusz” oraz „Album 75 lat NBA”.

Oglądaj w środę podcast od godz. 21:00, a tak wszystkiego się dowiesz!
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj