Bardzo złe wiadomości dotarły do nas zza oceanu. W wyniku strzelaniny na przedmieściach Los Angeles został postrzelony Brandon Roy.


Według raportów amerykańskich mediów, były gwiazdor Portland Trail Blazers został postrzelony w weekend podczas pobytu w południowej Kalifornii. Cała strzelanina rozpoczęła się kiedy zawodnik wyszedł na zewnątrz domu własnej babci. Jeden ze świadków zeznał, że Roy został postrzelony w nogę, jednocześnie chroniąc przy tym dzieci. Według naszych informacji Brandon był niewinnym świadkiem porachunków gangsterskich, a atak na jego osobę był po prostu przypadkowy. Na razie zawodnik przebywa w Waszyngtonie, gdzie w niedalekiej przyszłości ma wrócić do zdrowia. We wtorek Portland Trail Blazers wydało oświadczenie:

– Podobnie jak wielu innych, dopiero teraz dowiadujemy się o urazie jaki odniósł były zawodnik Trail Blazers, Brandon Roy podczas strzelaniny w weekend, w Kalifornii. Według tych raportów, Brandon został ranny jako obserwator, ale spodziewa się, że niebawem wróci do zdrowia. Nasze myśli i modlitwy są teraz z Brandonem i jego rodziną.

Były zawodnik NBA jest obecnie trenerem Seattle’s Nathan Hale High School, która ma szansę zostać w tym roku niepokonaną.

 


Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tloknr1
tloknr1
3 maja 2017 17:24

w mordę ,oby cało wyszedł z tego ( wiem że to nie ma znaczenia ale panowie rzucający za trzy w nba więcej pokazujcie jak gnaty i shot guny przeładowujecie po trafieniu to na pewno pomaga )

tłoknr1
tłoknr1
4 maja 2017 09:26
Odpowiedz  tloknr1

muszę to powiedzieć, te łapki to ja mam całkowicie gdzieś , ale co za ludzie , potępiam przemoc i ktoś daje minusy , co za świat

Filip
3 maja 2017 18:18

Roy był dobry ale kontuzje zniszczyły mu kariere. Był 3 krotnym all Starem

Dannydedog
Dannydedog
3 maja 2017 22:57
Odpowiedz  Filip

Thank you captain obvious 🙂

rdbn
rdbn
4 maja 2017 07:53

„według naszych informacji” – to znaczy, że wy rozmawialiście z dochodzeniówką lub postrzelonym? No raczej nie. Raczej należało użyć słów: „według docierających do nas informacji”, a najlepiej było podać źródło i napisać: „wg informacji podanych przez…”.

Orlando Magic
Orlando Magic
4 maja 2017 16:39

Maly szczegol. PTB twitter mowi „our thoughts(mysli) are with Brendon…” Tam nie ma mowy o modlitwie(pray) jak to przetlumaczono. Ale to taki nic nieznaczacy szczegol. Co nie zmienia faktu,ze szkoda chlopa. Lubialem go jako koszykarza dopolki kolana mu nie siadly

krzykacz
krzykacz
4 maja 2017 22:48

znając szczęście to pewnie w kolano dostał