Do zamknięcia zimowego okienka transferowego jeszcze trochę czasu (ostateczny termin to 8 lutego). Nazwisko DeAdre Jordana jest na tę chwilę najczęściej wymienianym spośród tych którzy mogą zmienić barwy klubowe w najbliższym czasie. Po środkowego Los Angeles Clippers zgłaszają się między innymi Portland Trail Blazers.


Mamy specjalny kod, który daje DODATKOWE 25% ZNIŻKI w oficjalnym sklepie Nike na produkty z wyprzedaży!

Według ligowych źródeł Portland Trail Blazers chcieliby wypełnić podkoszową lukę właśnie środkowym Los Angeles Cippers, DeAndre Jordanem. Oprócz zespołu z Portland zainteresowani pozyskaniem gracza są rzekomo Cleveland Cavaliers oraz Milwaukee Bucks. Jednak te dwie drużyny nie złożyły żadnych konkretnych ofert.

Zespół Blazers wygrał trzy ostatnie swoje mecze i jest aktualnie na szóstym miejscu w Konferencji Zachodniej. Clippers co prawda zajmują ósme miejsce jednak ich gra jest dość niepewna.

Od czasu wspólnej gry duetu Damian Lillard – CJ McCollum drużyna Blazers jest ewidentnie ekipą bazującą na grze tych dwóch obwodowych graczy. Brakuje jej fizyczności pod koszem, którą może im zaoferować zakontraktowanie Jordana. Świetny duet obwodowych nie wystarczał, by odnieść jakieś większe sukcesy w postseason.

Deandre Jordan ma 29 lat. W bieżących rozgrywkach notuje średnio 11,8 pkt oraz 14,9 zbiórki w każdym meczu, jednak opuścił ostatnie cztery spotkania ze względu na kontuzję kostki.

Koniec okienka transferowego w NBA w tym roku zamknięte będzie wcześniej, bo już 8 lutego. W najbliższych tygodniach będziemy więc świadkami wielu plotek transferowych. Które się potwierdzą przekonamy się już niebawem.

Mamy specjalny kod, który daje DODATKOWE 25% ZNIŻKI w oficjalnym sklepie Nike na produkty z wyprzedaży!

NBA: Milwaukee Bucks bez trenera!
6 KOMENTARZE

  1. Zajebiste połączenie by wyszło. Lecz dodam, że w trakcie pisania artykułu powinno się mówić dokładniej – tak jak w przypadku „do zamknięcia zimowego okienka transferowego jeszcze trochę czasu”. W całym artykule brak informacji o długości okienka transferowego.

    Pozdro.

  2. przepraszam a Nurkic to co? facet na poziomie 16p/10z tyle że nieregularny i z problemami zdrowotnymi, DJ w niczym nie pomoże duetowi DL-CM bo przecież nie punktuje, dołoży zbiórki i bloki i tyle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj