Tym razem poza najlepszymi promocjami na buty i ubrania chcielibyśmy się z Wami podzielić narzędziem, które sprawia, że jesteśmy w stanie znaleźć oferty najlepszych hoteli w Polsce za połowę ceny (albo z wysokim 30-40% rabatem). I to nawet na ostatnią chwilę! Jeśli szukacie miejsca na urlop w te wakacje, to musicie poznać Travelist! Korzystam z niego od lat i jestem bardzo zadowolony. Mi i wielu moim znajomym udało się odwiedzić najlepsze hotele w Polsce i sporo zaoszczędzić na kosztach pobytu. Dlatego jestem pewny, że polecam Wam narzędzie, które działa – które sprawi, że złapiecie ofertę, której nie ma na stronie danego hotelu, bo często zaoszczędzimy po 30-40%, a niekiedy ponad 50% w porównaniu do ceny regularnej obowiązującej na stronie hotelu.

PROBASKET jest partnerem oficjalnego sklepu Nike czy jednego z największych sklepów internetowych Zalando Lounge. Polecamy Wam tylko te oferty, które znamy. Musimy mieć pewność, że produkty są oryginalne, że rabaty są wysokie i że nie ma kłopotów ze zwrotami.

Cieszę się, że do grona naszych partnerów dołącza kolejny, którego jestem pewien, to Travelist.

Zanim przejdziesz na stronę Travelista, to przeczytaj dlaczego uważam, że to narzędzie wyjątkowe – nie korzystałbym z niego i nie polecał znajomym, gdyby tak nie było.

Co musisz wiedzieć o Travelist?

 • Travelist to serwis rezerwacyjny pobytów w hotelach w Polsce (od niedawna dostępne są też hotele w kilku krajach Europy – głównie tam, gdzie moglibyśmy pojechać na wakacje).
 • Zniżki oferowane przez hotele są różne w zależności od okresu i obłożenia w danym hotelu. Zdarza się, że najlepsze hotele w Polsce mają promocję ponad 50% rabatu!
 • Różnica z tradycyjną wyszukiwarką ofert jest taka, że na Traveliście są wyselekcjonowane hotele. Unikniecie sytuacji, że po wpisaniu „Mazury” wyskoczy Wam tysiąc ofert przez, które nie wiadomo jak przejść. Problemem dużej liczby ofert jest kłopot z selekcją i wyborem. Na Traveliście mamy hotele, które spełniają konkretne kryteria i oczekiwania.

Przykład dwóch hoteli w aktualnej promocji:

 • Bardzo ważne narzędzie podczas wyszukiwania, to po prawej stronie możliwość zaznaczenia czy szukamy hotelu z basenem, albo czy chcemy skorzystać z pakietu z obiadokolacją.
 • Z Travelista korzystam od wielu lat. Od kiedy zostałem ojcem, to nasze potrzeby rodzinne ewoluowały. Najpierw szukaliśmy hoteli, gdzie dobrze będziemy się czuć z małym dzieckiem. Teraz patrzymy na różne atrakcje, z których mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.
 • Jeśli szukasz najlepszych hoteli na Traveliście, to ja uważam, że Grand hotel Tiffi w Iławie, to najlepszy hotel w Polsce. Byłem tam już kilka razy zarówno w ciągu roku na weekend, jak i na dłuższy pobyt w trakcie wakacji. W tym roku (za kilka dni znów tam będę). Bardzo duże pokoje w standardzie, basen, znakomite jedzenie, a sala zabaw dla dzieci ogromna, nie wiem czy nie większa od boiska do koszykówki.
 • W hotelu Sopot, który widzicie poniżej, że ma właśnie ofertę 50% zniżki również korzystałem i też polecam.

Najważniejsze kwestie?

 • Rabat jest różny – zależy od obłożenia i terminów.
 • Czasem te największe rabaty są na pobyty kilkudniowe w tygodniu, a nie w weekendy (to zależy od hotelu).
 • Oferta często się zmienia – dziś może w danym hotelu nie być miejsc w jakimś okresie, a już za dni będą dostępne – to hotele decydują jaką pulę pokoi przeznaczają na Travelist.
 • Travelist ma z hotelami taką umowę, że na stronach hoteli nie mogą być niższe ceny od tych na Traveliście.
 • Największą zaletą poza wysokimi rabatami jest możliwość zakupu różnych pakietów, czyli nie sam nocleg, ale oferta specjalna z obiadokolacją czy bezpłatnym noclegiem dla dzieci itp.
 • Przed skorzystaniem z usług Travelista warto zapoznać się z informacjami na ich stronie.

Z Travelista korzystają setki, jak nie tysiące osób dziennie. Naprawdę sprawdzić!

Link do Travelista znajdziesz tutaj>>