Co tydzień prezentujemy najnowsze zestawienie koszykarskich transmisji. Rewanż Cavs – Wizards i Warriors – Thunder, a w niedzielę znów wieczór z NBA NA ŻYWO. Sprawdźcie co nas czeka w tym tygodniu. Pełna rozpiska tylko na PROBASKET.

sts_koszwtv-min

 

29 lutego (poniedziałek)
18. 00 Canal+ Sport 2 HD: Washington Wizards – Cleveland Cavaliers – NBA (powtórka)
20. 00 Canal+ Sport 2 HD: Atlanta Hawks – Charlotte Hornets – NBA (powtórka)
20.30 Polsat Sport HD: Rosa Radom – Asseco Gdynia – TBL (na żywo)
20.45 Eleven Sports: Acqua Vitasnella Cantù – Giorgio Tesi Group Pistoia – liga włoska (na żywo)

22. 00 nSport+ HD: Washington Wizards – Cleveland Cavaliers – NBA (powtórka)
23.00 SportKlub: Valencia BC – Real Madryt – liga hiszpańska (powtórka)
0. 00 nSport+ HD: Atlanta Hawks – Charlotte Hornets – NBA (powtórka)

1 marca (wtorek)
1.00 STS TV: Cleveland Cavaliers – Indiana Pacers (na żywo)
4.00 STS TV: Sacramento Kings – Oklahoma City Thunder (na żywo)
8.05 TVP Sport: Stelmet BC Zielona Góra – Unics Kazań (powtórka)
11.07 Polsat Sport News: BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – MKS Dąbrowa Górnicza (powtórka)
12.00 nSport+ HD: FC Barcelona – Olympiacos Pireus (powtórka)
13.00 Orange Sport: SK Legia Warszawa – KS Spójnia Stargard (powtórka)
15.07 Polsat Sport News: Rosa Radom – Asseco Gdynia (powtórka)
22.30 nSport+ HD: FC Barcelona – Olympiacos Pireus (powtórka)
22.30 SportKlub: Unicaja CB – UCAM Murcia (powtórka)

2 marca (środa)
1.30 STS TV: Miami Heat – Chicago Bulls (na żywo)
4.30 STS TV: Golden State Warriors – Atlanta Hawks (na żywo)
11.07 Polsat Sport News: Rosa Radom – Asseco Gdynia (powtórka)
13.45 nSport+ HD: CSKA Moskwa – BK Chimki (powtórka)
15.07 Polsat Sport News: BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – MKS Dąbrowa Górnicza (powtórka)
16.55 TVP Sport: Unics Kazań – Stelmet BC Zielona Góra (na żywo)
17.00 Orange Sport: SK Legia Warszawa – KS Spójnia Stargard (powtórka)
23.25 TVP Sport: Unics Kazań – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)

3 marca (czwartek)
2.00 STS TV: Minnesota Timberwolves – Washington Wizards (na żywo)
4.30 STS TV: Los Angeles Clippers – Oklahoma City Thunder (na żywo)
7.00 Orange Sport: SK Legia Warszawa – KS Spójnia Stargard (powtórka)
10.50 TVP Sport: Unics Kazań – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
11.07 Polsat Sport News: BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – MKS Dąbrowa Górnicza (powtórka)
17.30 Polsat Sport News: Rosa Radom – Asseco Gdynia (powtórka)
17.55 Canal+ Sport HD: Chimki – FC Barcelona (na żywo)
20.40 Canal+ Sport HD: Unicaja CB – Panathinaikos AO (na żywo)
23.30 Canal+ Sport 2 HD: Chimki – FC Barcelona (retransmisja)

4 marca (piątek)
1.30 SportKlub: Unicaja CB – UCAM Murcia (powtórka)
4.30 STS TV: Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder (na żywo)
9.07 Polsat Sport News: Rosa Radom – Asseco Gdynia (powtórka)
9.30 Canal+ Sport HD: Unicaja CB – Panathinaikos AO (powtórka)
11.45 Canal+ Sport 2 HD: Chimki – FC Barcelona (powtórka)
17.35 Canal+ Sport HD: Unicaja CB – Panathinaikos AO (powtórka)
20.40 Canal+ Sport 2 HD: Real Madryt – CSKA Moskwa (na żywo)
23.30 Canal+ Sport HD: Real Madryt – CSKA Moskwa (powtórka)
0.00 nSport+ HD: Chimki – FC Barcelona (powtórka)

5 marca (sobota)
2.00 Canal+ Sport HD: Cleveland Cavaliers – Washington Wizards (na żywo)
6.30 Canal+ Sport HD: Real Madryt – CSKA Moskwa (powtórka)
9.00 Canal+ Sport HD: Cleveland Cavaliers – Washington Wizards (powtórka)
11.00 Canal+ Sport 2 HD: Cleveland Cavaliers – Washington Wizards (powtórka)
13.00 nSport+ HD: Real Madryt – CSKA Moskwa (powtórka)
15.00 nSport+ HD: Chimki – FC Barcelona (powtórka)
17.00 nSport+ HD: Cleveland Cavaliers – Washington Wizards (powtórka)
18.00 SportKlub: Galatasaray Odeabank – Muratbey Uşak Sportif (na żywo)

6 marca (niedziela)
2.30 Canal+ Sport HD: Chicago Bulls – Houston Rockets (na żywo)
9.00 Canal+ Sport HD: Chicago Bulls – Houston Rockets (powtórka)
11.45 nSport+ HD: Unicaja CB – Panathinaikos AO (powtórka)
12.30 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Real Madryt (na żywo)
19.00 Canal+ Sport 2 HD: Chicago Bulls – Houston Rockets (powtórka)
19.50 Polsat Sport News: MKS Dąbrowa Górnicza – PGE Turów Zgorzelec (na żywo)
21.30 Canal+ Sport HD: Los Angeles Lakers – Golden State Warriors (na żywo)
23.30 SportKlub: FC Barcelona – Unicaja (retransmisja)

7 marca (poniedziałek)
1.00 nSport+ HD: Chicago Bulls – Houston Rockets (powtórka)
9.00 Canal+ Sport HD: Los Angeles Lakers – Golden State Warriors (powtórka)
11.00 nSport+ HD: Real Madryt – CSKA Moskwa (powtórka)
17.07 Polsat Sport News: MKS Dąbrowa Górnicza – PGE Turów Zgorzelec (powtórka)
20.00 Canal+ Sport 2 HD: Los Angeles Lakers – Golden State Warriors (powtórka)
22.00 nSport+ HD: Los Angeles Lakers – Golden State Warriors (powtórka)
23.00 SportKlub: FC Barcelona – Unicaja (powtórka)








ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj