Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Wtorek, 6 grudnia

1.05 SportKlub: Turk Telekom – Tofas
3.15 SportKlub: FC bayern Monachium – medi bayreuth
6.00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
8.00 SportKlub: Aliaga Petkim Spor – Manisa Buyuksehir Belediyespor
10.15 SportKlub: Perth Wildcats – Adelaide 36ers
11.00 Canal+ Sport: Real Madryt – Valencia Basket
12.00 SportKlub: Unicaja – Casademont Saragossa
13.00 Canal+ Sport: Monbus Obradorio – Barca Basket
14.30 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
20.00 SportKlub: AS Monaco – ASVEL Lyon-Villeurbanne (na żywo)
22.20 SportKlub: FC Bayern Monachium – medi bayreuth
23.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
23.00 Canal+ Sport 2: Monbus Obradoiro – Barca

Środa, 7 grudnia

0.00 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – Polski Cukier Start Lublin
0.35 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Onvo Buyukcekmece Basketbol
2.15 TVP Sport: Hapoel Holon – Legia Warszawa
2.55 SportKlub: BAXI Manresa – Joventut Badalona
10.00 SportKlub: Melbourne United – Tasmania JackJumpers
12.30 Canal+ Sport 5: Real Madryt – Valencia Basket
12.35 SportKlub: Guangdon – Beijing (na żywo)
15.15 TVP Sport: Hapoel Holon – Legia Warszawa
19.35 SportKlub: Guangdong – Beijing
19.50 Polsat Sport News: Śląsk Wrocław – Paris Basketball (na żywo)
21.00 Canal+ Sport 2: Monbus Obradoiro – Barca
22.05 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Fenerbahce Beko

Czwartek, 8 grudnia

0.30 SportKlub: Darussafaka Tekfen – Konyaspor Basketbol
3.50 SportKlub: AS Monaco – ASVEL Lyon-Villeurbanne
6.00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
8.15 SportKlub: Guangdong – Beijing
10.50 SportKlub: South East Melbourne Phoenix – Melbourne United
12.45 SportKlub: Aliaga Petkim Spor – Manisa Buyuksehir Belediyespor
13.00 Polsat Sport News: Śląsk Wrocław – Paris Basketball
15.25 SportKlub: Real Madryt – Valencia Basket
17.20 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Start Lublin – King Szczecin (na żywo)
20.00 Polsat Sport Premium 2: Panathinaikos OPAP Ateny – AX Armani Exchange Mediolan (na żywo)

20.25 SportKlub: Anadolu Efes – Pinar Karsiyaka
20.30 Polsat Sport Premium 1: KK Partizan Belgrad – Crvena Zdezda (na żywo)
22.00 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
22.30 Polsat Sport news: Partizan Mozzart Bet Belgrad – Crvena Zdezda mts Belgrad
23.00 Canal+ Sport: Basket Office. Over Time (magazyn)
23.20 SportKlub: Darussafaka Tekfen – Konyaspor Basketbol
23.45 Canal+ Sport 5: Basket Office (magazyn)

Piątek, 9 grudnia

0.50 Canal+ Sport 5: Basket Office. Over Time (magazyn)
1.30 Canal+ Sport: Miami Heat – Los Angeles Clippers (na żywo)
1.45 SportKlub: Aliaga Petkim Spor – Manisa Buyuksehir Belediyespor
7.35 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
8.35 Canal+ Sport: Basket Office. Over Time (magazyn)
9.00 Canal+ Sport: Miami Heat – Los Angeles Clippers
9.30 SportKlub: Adelaide 36ers – Perth Wildcats (na żywo)
11.00 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Start Lublin – King Szczecin
12.00 Canal+ Sport 2: Basket Office (magazyn)
12.35 SportKlub: Shanghai – Sichuan (na żywo)
13.05 Canal+ Sport 2: Basket Office. Over Time (magazyn)
16.00 Canal+ Sport 5: Miami Heat – Los Angeles Clippers
17.00 SportKlub: Manisa Büyükśehir Belediyespor – Darüśśafaka Tekfen
17.20 Polsat Sport Extra: BM Stal Ostrów Wielkopolski – Enea Zastal BC Zielona Góra (na żywo)
18.00 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
19.00 SportKlub: Adelaide 36ers – Perth Wildcats
20.00 Canal+ Sport: Miami Heat – Los Angeles Clippers
20.30 Polsat Sport Premium 2: Barca – LDLC ASVEL Lyon-Villeurbanne (na żywo)
21.15 SportKlub: Shanghai – Sichuan
23.50 SportKlub: Manisa Büyükśehir Belediyespor – Darüśśafaka Tekfen

Sobota, 10 grudnia

0.00 Canal+ Sport: Basket Office (magazyn)
1.05 Canal+ Sport: Basket Office. Over Time (magazyn)
1.30 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – Philadelphia 76ers (na żywo)
3.50 SportKlub: Aliaga Petkim Spor – Manisa Buyuksehir Belediyespor
6.00 SportKlub: Shanghai – Sichuan
9.00 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – Philadelphia 76ers
10.00 SportKlub: Melbourne United – Brisbane Bullets
11.00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
13.30 Canal+ Sport 5: Los Angeles Lakers – Philadelphia 76ers
13.30 SportKlub: Konyaspor Basketbol – Frutti Extra Bursaspor (na żywo)
16.00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Aliaga Petkim Spor (na żywo)
17.20 Polsat Sport Extra: Rawlplug Sokół Łańcut – Suzuki Arka Gdynia (na żywo)

19.00 Canal+ Sport 2: Los Angeles Lakers – Philadelphia 76ers
20.40 Canal+ Sport 5: Joventut Badalona – Lenovo Teneryfa (na żywo)
20.45 SportKlub: Joventut Badalona – Lenovo Teneryfa (na żywo)
22.45 SportKlub: Melbourne United – Brisbane Bullets
23.00 Canal+ Sport: Miami Heat – San Antonio Spurs

Niedziela, 11 grudnia

0.55 SportKlub: Konyaspor Basketbol – Frutti Extra Bursaspor
3.45 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Aliaga Petkim Spor
6.00 SportKlub: Melbourne United – Brisbane Bullets
8.00 Canal+ Sport: Miami Heat – San Antonio Spurs
8.15 SportKlub: Joventut Badalona – Lenovo Teneryfa
10.15 SportKlub: Manisa Büyükśehir Belediyespor – Darüśśafaka Tekfen
11.30 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
12.00 Canal+ Sport 5: Miami Heat – San Antonio Spurs
12.30 SportKlub: Real Madryt – BAXI Manresa (na żywo)
14.00 Canal+ Sport 2: Miami Heat – San Antonio Spurs
15.00 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – Rostock Seawolves (na żywo)
18.25 Canal+ Sport: Gran Canaria – Cazoo Baskonia (na żywo)
18.30 SportKlub: Gran Canaria – Cazoo Baskonia (na żywo)
19.50 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
21.30 Canal+ Sport: New Orleans Pelicans – Phoenix Suns (na żywo)

23.00 Polsat Sport – News: Energa Basket Liga

Poniedziałek, 12 grudnia

0.00 SportKlub: Real Madryt – BAXI Manresa
1.55 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – Rostock Seawolves
4.15 SportKlub: Gran Canaria – Cazoo Baskonia
6.00 SportKlub: Real Madryt – BAXI Manresa
6.00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
8.00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Aliaga Petkim Spor
9.00 Canal+ Sport: New Orleans Pelicans – Phoenix Suns
9.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
10.15 SportKlub: Manisa Büyükśehir Belediyespor – Darüśśafaka Tekfen
13.00 SportKlub: Jilin – Fujian
13.00 Canal+ Sport 5: New Orleans Pelicans – Phoenix Suns
14.30 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
15.25 SportKlub: Gran Canaria – Cazoo Baskonia
17.00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
18.00 Canal+ Sport: New Orleans Pelicans – Phoenix Suns
19.40 SportKlub: Tofaś – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket
21.50 SportKlub: EWE Baksets Oldenburg – Rostock Seawolves
23.00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga