Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Poniedziałek 4 marca

2.25 SportKlub: MoraBanc Andorra – Real Madryt
6.00 SportKlub: Unicaja – Surne Bilbao Basket
8.20 SportKlub: UCAM Murcja – Surne Bilbao Basket
9.00 Canal+ Sport: Dallas Mavericks – Philadelphia 76ers
11.00 Polsat Sport News: Trefl Sopot – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
11.15 Canal+ Sport: Boston Celtics – Golden State Warriors
21.0 Canal+ Sport 5: Boston Celtics – Golden State Warriors

Wtorek 5 marca

0.35 SportKlub: Unicaja – Surne Bilbao Basket
3.00 SportKlub: UCAM Murcja – Surne Bilbao Basket
6.00 SportKlub: MoraBanc Andorra – Real Madryt
8.25 SportKlub: Real Madryt – Basquet Girona
13.20 Canal+ Sport 5: MoraBanc Andorra – Real Madryt

Środa 6 marca

0.25 SportKlub: MoraBanc Andorra – Real Madryt
2.25 SportKlub: Real Madryt – Basquet Girona
6.00 SportKlub: Casademont Saragossa – Lenovo Teneryfa
8.20 SportKlub: Barca – Valencia Basket
18.20 TVP Sport: Legia Warszawa – Surne Bilbao Basket (na żywo)

Czwartek 7 marca

0.35 SportKlub: Barca – Casademont Saragossa
2.50 SportKlub: Barca – Valencia Basket
6.00 SportKlub: Rio Breogan – Real Madryt
8.30 SportKlub: Casademont Saragossa – Lenovo Teneryfa
15.30 TVP Sport: Legia Warszawa – Surne Bilbao Basket
17.20 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Start Lublin – Anwil Włocławek (na żywo)
19.20 Emocje TV: Arriva Polski Cukier Toruń – Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia (na żywo)

Piątek 8 marca

2.50 SportKlub: Casademont Saragossa – Lenovo Teneryfa
4.00 Canal+ Sport: Denver Nuggets – Boston Celtics (na żywo)
6.00 SportKlub: BAXI Manresa – Barca
7.30 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Start Lublin – Anwil Włocławek
8.35 SportKlub: Rio Breogan – Real Madryt
9.00 Canal+ Sport: Denver Nuggets – Boston Celtics
17.20 Polsat Sport Extra: PGE Spójnia Stargard – MKS Dąbrowa Górnicza (na żywo)
22.30 Polsat Sport News: PGE Spójnia Stargard – MKS Dąbrowa Górnicza

Sobota 9 marca

4.00 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – Milwaukee Bucks (na żywo)
6.00 SportKlub: Unicaja – Surne Bilbao Basket
7.30 Polsat Sport Extra: PGE Spójnia Stargard – MKS Dąbrowa Górnicza
8.20 SportKlub: BAXI Manresa – Barca
9.00 Canal+ Sport: Los Angeles Lakers – Milwaukee Bucks
16.15 Canal+ Sport 5: Los Angeles Lakers – Milwaukee Bucks
17.20 Polsat Sport News: Legia Warszawa – Trefl Sopot (na żywo)
18.00 SportKlub: Joventut Badalona – BAXI Manresa (na żywo)
20.25 Polsat Sport News: NutriBullet Treviso Basket – UNAHOTELS Reggio Emilia (na żywo)
22.00 Canal+ Sport: Los Angeles Clippers – Chicago Bulls (na żywo)

Niedziela 10 marca

0.15 SportKlub: Joventut Badalona – BAXI Manresa
6.00 SportKlub: Joventut Badalona – BAXI Manresa
7.30 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa – Trefl Sopot
9.00 Canal+ Sport: Los Angeles Clippers – Chicago Bulls
12.30 SportKlub: Real Madryt – Lenovo Teneryfa (na żywo)
12.50 Emocje TV: King Szczecin – Enea Stelmet Zielona Góra (na żywo)
16.00 Canal+ Sport 5: Los Angeles Clippers – Chicago Bulls
17.20 Polsat Sport Extra: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Muszynianka Domelo Sokół Łańcut (na żywo)
18.25 Canal+ Sport 5/SportKlub: Baskonia – Barca (na żywo)

19.20 Emocje TV: Dziki Warszawa – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
20.00 Canal+ Sport: Los Angeles Clippers – Milwaukee Bucks (na żywo)

22.40 SportKlub: Joventut Badalona – BAXI Manresa

***

Wspieraj PROBASKET

  • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
  • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
  • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
  • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
  • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
  • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
  • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
  • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna


  • Subscribe
    Powiadom o
    guest
    0 komentarzy
    Inline Feedbacks
    View all comments