Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


niedziela, 3 maja
6:00 SportKlub: Beşiktaş Sompo Sigorta – Anadolu Efes
8:45 SportKlub: AZS Uniwersytet Gdański – Politechnika Gdańska
11:30 SportKlub: Barça Lassa – RETAbet Bilbao Basket
20:45 SportKlub: Casademont Zaragoza – UCAM Murcia CB

poniedziałek, 4 maja
0:20 TVP Sport: Polska – Rosja
3:50 SportKlub: Casademont Zaragoza – UCAM Murcia CB
6:00 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Afyon Belediyespor
8:45 SportKlub: Artego Bydgoszcz – CCC Polkowice
11:30 SportKlub: Movistar Estudiantes – Real Madryt
17:40 SportKlub: Puchar Hiszpanii:mecz finałowy sezonu 2011/2012: FC Barcelona – Real Madryt

wtorek, 5 maja
6:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Tofaş
8:45 SportKlub: Artego Bydgoszcz – Arka Gdynia
11:30 SportKlub: Coosur Real Betis – Unicaja
17:40 SportKlub: DKV Joventut Badalona – CB Sant Josep Girona

środa, 6 maja
6:00 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Beşiktaş Sompo Sigorta
8:45 SportKlub: PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski – Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
11:30 SportKlub: Real Madryt – KIROLBET Baskonia
17:40 SportKlub: FC Barcelona – Pamesa Walencja

czwartek, 7 maja
6:00 SportKlub: Türk Telekom – Fenerbahçe Beko
8:45 SportKlub: Arka Gdynia – PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski
11:30 SportKlub: DKV Joventout Badalona – Casademont Zaragoza
17:20 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Monbus Obradoiro

piątek, 8 maja
6:00 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll – Ogm Ormanspor
8:45 SportKlub: Artego Bydgoszcz – CCC Polkowice
11:30 SportKlub: Real Madryt – DKV Joventout Badalona

sobota, 9 maja
6:00 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Pinar Karşiyaka
8:45 SportKlub: Arka Gdynia – CCC Polkowice
9:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Philadelphia 76ers
11:30 SportKlub: Iberostar Tenerife – Barça Lassa
12:25 TVP Sport: Koszykówka kobiet: EuroBasket 1999:mecz półfinałowy Polska – Rosja



Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments