Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


Czwartek, 25 listopada
6:00 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Galatasaray
8:15 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Büyükçekmece Basketbol
11:00 SportKlub: Real Madryt – Coosur Real Betis
12:50 nSport+: Lenovo Tenerife – Gran Canaria
13:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Türk Telekom
16:00 SportKlub: Lenovo Tenerife – Gran Canaria
17:50 TVP Sport: Izrael – Polska (na żywo)
20:40 TVP Sport: Chorwacja – Słowenia (na żywo)
22:25 SportKlub: ratiopharm ulm – ALBA Berlin
23:30 Polsat Sport Extra: Panathinaikos OPAP Ateny – Zenit Sankt Petersburg

Piątek, 26 listopada
6:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Türk Telekom
8:15 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Büyükçekmece Basketbol
8:20 TVP Sport: Izrael – Polska
9:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
20:30 Polsat Sport News: Ax Armani Exchange Mediolan – Olympiakos Pireus (na żywo)
21:30 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Detroit Pistons (na żywo)

Sobota, 27 listopada
6:00 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Büyükçekmece Basketbol
8:15 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Petkim Spor
9:00 Canal+ Sport: Los Angeles Clippers – Detroit Pistons
13:30 SportKlub: Monbus Obradoiro – Casademont Saragossa
15:35 SportKlub: Lenovo Tenerife – Gran Canaria
19:50 SportKlub: Cholet Basket – Nanterre 92
22:00 SportKlub: ratiopharm ulm – ALBA Berlin

Niedziela, 28 listopada
0:00 Canal+ Sport: Philadelphia 76ers – Minnesota Timberwolves (na żywo)
6:00 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Petkim Spor
8:15 SportKlub: ratiopharm ulm – ALBA Berlin
9:00 Canal+ Sport 2: Philadelphia 76ers – Minnesota Timberwolves
11:50 SportKlub: Real Madryt – Coosur Real Betis
14:50 nSport+: Philadelphia 76ers – Minnesota Timberwolves
15:45 SportKlub: Cholet Basket – Nanterre 92
19:50 TVP Sport: Polska – Niemcy (na żywo)
21:30 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Golden State Warriors (na żywo)

Poniedziałek, 29 listopada
6:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
6:00 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Büyükçekmece Basketbol
8:10 SportKlub: Bahçeşehir Koleji – Petkim Spor
9:00 Canal+ Sport: Los Angeles Clippers – Golden State Warriors
10:05 TVP Sport: Polska – Niemcy
11:00 SportKlub: Barca – Valencia BC
12:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
13:00 SportKlub: Türk Telekom – Frutti Extra Bursaspor
16:00 SportKlub: Monbus Obradoiro – Casademont Saragossa
16:55 TVP Sport: Czechy – Litwa (na żywo)
17:55 nSport+: Los Angeles Clippers – Golden State Warriors
19:20 SportKlub: Cholet Basket – Nanterre 92

Wtorek, 30 listopada
1:10 SportKlub: Barca – Valencia BC
6:00 SportKlub: Anadolu Efes – Darüşşafaka Tekfen
8:10 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Fenerbahçe Beko
11:00 SportKlub: Monbus Obradoiro – Casademont Saragossa
12:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
12:55 SportKlub: Lenovo Tenerife – Gran Canaria
15:30 SportKlub: Galatasaray – Beşiktaş Icrypex
18:00 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Frutti Extra Bursaspor
20:00 SportKlub: Petkim Spor – Anadolu Efes
22:15 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Pinar Karsiyaka
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

Środa, 1 grudnia
1:40 SportKlub: Monbus Obradoiro – Casademont Saragossa
6:00 SportKlub: Galatasaray – Beşiktaş Icrypex
8:05 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Frutti Extra Bursaspor
10:45 SportKlub: Petkim Spor – Anadolu Efes
12:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
12:45 TVP Sport: Izrael – Polska
12:55 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Anadolu Efes
15:00 SportKlub: Tofaş – Yukatel Merkezefendi Belediyesi
18:00 SportKlub: Büyükçekmece Basketbol – Gaziantep Basketbol
20:00 SportKlub: Türk Telekom – Semt77 Yalovaspor
22:15 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Bahçeşehir Koleji





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here