Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Niedziela, 25 września

6.00 SportKlub: Joventut Badalona – Rio Breogan
7.00 Polsat Sport Extra: Twarde Pierniki Toruń – Trefl Sopot
7.50 Canal+ Sport 2: Barca Basket – Joventut Badalona
8.25 SportKlub: Urbas Fuenlabrada – Unicaja
16.00 Canal+ Sport 2: Boston Celtics – Golden State Warriors
17.20 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – Enea Zastal BC Zielona Góra (na żywo)
18.25 Canal+ Sport: Superpuchar Hiszpanii – finał (na żywo)
18.30 SportKlub: Superpuchar Hiszpanii – finał (na żywo)
19.50 Polsat Sport Extra: MKS Dąbrowa Górnicza – GTK Gliwice (na żywo)

20.30 SportKlub: Cholet Basket – LDLC ASVEL Lyton-Villeurbanne
23.50 Canal+ Sport 5: Superpuchar Hiszpanii

Poniedziałek, 26 września

6.00 SportKlub: Real Madryt – Casademont Saragossa
7.55 SportKlub: Rio Breogan – Joventut Badalona
9.00 Canal+ Sport: Superpuchar Hiszpanii – finał
10.05 SportKlub: Xinjiang – Fuijan
13.40 SportKlub: Real Madryt – Coosur Real Betis
15.25 SportKlub: Barca Basket – Joventut Badalona
17.20 SportKlub: Superpuchar Hiszpanii – finał

Wtorek, 27 września

6.00 Canal+ Sport: Superpuchar Hiszpanii – finał
6.00 SportKlub: Casademont Saragossa – Monbus Obradoiro
8.10 SportKlub: Barca Basket – Unicaja
10.00 SportKlub: Shenzhen – Xinjiang
21.00 Canal+ Sport: Superpuchar Hiszpanii
21.40 SportKlub: Real Madryt – Coosur Real Betis
23.00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
23.40 SportKlub: Barca – Jocentut Badalona

Środa, 28 września

1.45 SportKlub: Superpuchar Hiszpanii – finał
6.00 SportKlub: Hereda San Pablo Burgos – Casademont Saragossa
10.00 SportKlub: Tongxi – Qingdao
10.00 Canal+ Sport: Superpuchar Hiszpanii
12.40 SportKlub: Barca – Jocentut Badalona
15.50 SportKlub: Superpuchar Hiszpanii – finał
17.30 Canal+ Sport 2: Superpuchar Hiszpanii – finał
19.00 SportKlub: Alba Berlin – Veolia Towers Hamburg (na żywo)
20.55 Canal+ Sport: Basquet Girona – Real Madryt (na żywo)
21.00 SportKlub: Basquet Girona – Real Madryt (na żywo)

23.00 Canal+ Sport 2: Basquet Girona – Real Madryt

Czwartek, 29 września

3.50 TVP Sport: mistrzostwa świata kobiet – ćwierćfinał (na żywo)
6.00 SportKlub: Unicaja – Surne Bilbao Basket
6.00 Canal+ Sport 2: Basquet Girona – Real Madryt
6.20 TVP Sport: mistrzostwa świata kobiet – ćwierćfinał (na żywo)
8.15 SportKlub: UCAM Murcia – Rio Breogan
9.00 Canal+ Sport: Basquet Girona – Real Madryt
9.50 TVP Sport: mistrzostwa świata kobiet – ćwierćfinał (na żywo)
10.30 SportKlub: Tianjin – Shandong
12.20 TVP Sport: mistrzostwa świata kobiet – ćwierćfinał (na żywo)
12.30 Canal+ Sport 5: Basquet Girona – Real Madryt
14.55 SportKlub: Alba Berlin – Veolia Towers Hamburg
17.10 SportKlub: Basquet Girona – Real Madryt
19.50 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
20.15 SportKlub: Alba Berlin – Veolia Towers Hamburg

Piątek, 30 września

0.00 Canal+ Sport: Basquet Girona – Real Madryt
6.00 SportKlub: Real Madryt – Valencia Basket
8.00 Canal+ Sport 2: Basquet Girona – Real Madryt
8.20 SportKlub: Lenovo Teneryfa – UCAM Murcia
8.50 TVP Sport: mistrzostwa świata kobiet – półfinał (na żywo)
10.35 SportKlub: Zhejiang – Guangsha
11.20 TVP Sport: mistrzostwa świata kobiet – półfinał (na żywo)
12.00 Canal+ Sport: Golden State Warriors – Washington Wizards (na żywo)

17.00 Canal+ Sport 5: Golden State Warriors – Washington Wizards
17.20 Polsat Sport Extra: PGE Spójnia Stargard – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (na żywo)
17.50 SportKlub: Alba Berlin – Veolia Towers Hamburg
21.15 SportKlub: Alba Berlin – Veolia Towers Hamburg
21.25 Canal+ Sport 2: Gran Canaria – Barca Basket (na żywo)

Sobota, 1 października

1.10 SportKlub: Alba Berlin – Veolia Towers Hamburg
2.10 Canal+ Sport: Gran Canaria – Barca Basket
4.50 TVP Sport: mistrzostwa świata kobiet – mecz o 3. miejsce (na żywo)
7.50 TVP Sport: mistrzostwa świata kobiet – finał (na żywo)

8.30 Polsat Sport News: PGE Spójnia Stargard – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
9.00 Canal+ Sport: Golden State Warriors – Washington Wizards
10.00 SportKlub: South East Melbourne Phoenix – Tasmania JackJumpers (na żywo)
12.00 SportKlub: Illawarra Hawks – Sydney Kings (na żywo)

14.00 SportKlub: Monbus Obradoiro – Casademont Saragossa
17.20 Polsat Sport News: GTK Gliwice – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (na żywo)
18.00 Canal+ Sport 2: Golden State Warriors – Washington Wizards
18.00 SportKlub: FC Bayern Monachium – ratiopharm ulm (na żywo)
20.40 Canal+ Sport 5: Lenovo Teneryfa – Basquet Girona (na żywo)

Niedziela, 2 października
0.15 SportKlub: Alba Berlin – Veolia Towers Hamburg
6.00 SportKlub: Alba Berlin – Veolia Towers Hamburg
7.00 Canal+ Sport: Golden State Warriors – Washington Wizards
8.15 SportKlub: Basquet Girona – Real Madryt
8.30 Polsat Sport News: GTK Gliwice – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
12.25 Canal+ Sport 5: Real Madryt – Monbus Obradoiro (na żywo)
17.20 Polsat Sport Extra: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – BM Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)

17.25 SportKlub: Alba Berlin – Veolia Towers Hamburg
19.05 Canal+ Sport 5: Golden State Warriors – Washington Wizards
21.00 Canal+ Sport 2: Golden State Warriors – Washington Wizards
22.35 SportKlub: Basquet Girona – Real Madryt

Poniedziałek, 3 października

0.30 SportKlub: FC Bayern Monachium – ratiopharm ulm
9.00 Canal+ Sport: Golden State Warriors – Washington Wizards
9.30 TVP Sport: mistrzostwa świata kobiet – finał
10.40 SportKlub: Basquet Girona – Real Madryt
12.50 SportKlub: Monbus Obradoiro – Casademont Saragossa
15.40 Canal+ Sport 5: Lenovo Teneryfa – Basquet Girona
17.45 Canal+ Sport 5: Real Madryt – Monbus Obradoiro
22.35 SportKlub: Gran Canaria – Barca Basket