Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

wtorek, 25 maja
0:55 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Fenerbahçe Beko
9:40 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Anadolu Efes
15:20 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Fenerbahçe Beko
17:35 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – ratiopharm ulm

środa, 26 maja
1:35 SportKlub: Shandong Heroes – Nanjing Monkey Kings
4:00 CANAL+ Sport: Phoenix Suns – Los Angeles Lakers (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Phoenix Suns – Los Angeles Lakers
9:30 SportKlub: Movistar Estudiantes – Hereda San Pablo Burgos
15:20 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – ratiopharm ulm
18:10 TVP Sport: Koszykówka 3×3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich, Polska – Czechy (na żywo)
19:25 TVP Sport: Koszykówka 3×3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich, Polska – Mongolia (na żywo)
21:00 CANAL+ Sport: Phoenix Suns – Los Angeles Lakers

czwartek, 27 maja
0:50 SportKlub: ratiopharm ulm – EWE Baskets Oldenburg
9:35 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – ratiopharm ulm
15:20 SportKlub: Unicaja Baloncesto – Real Madryt
17:25 SportKlub: ratiopharm ulm – EWE Baskets Oldenburg
20:30 CANAL+ Sport 2: NBA play-offs

piątek, 28 maja
9:40 SportKlub: Boulogne-Levallois – JDA Dijon
14:25 TVP Sport: Koszykówka 3×3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich, Polska – Czechy
14:45 TVP Sport: Koszykówka 3×3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich, Polska – Mongolia
15:30 SportKlub: RETAbet Bilbao Basket – Club Joventut Badalona
17:45 SportKlub: Unicaja Baloncesto – Real Madryt
18:10 TVP Sport: Koszykówka 3×3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich, Polska – Brazylia (na żywo)
21:00 Polsat Sport News: Barca – AX Armani Exchange Mediolan (na żywo)
21:00 Eurosport 1: Igrzyska olimpijskie koszykówka 2017-2021
21:05 TVP Sport: Koszykówka 3×3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich, Turcja – Polska (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Euroliga (mecz półfinałowy)
23:05 SportKlub: Alba Berlin – Hamburg Towers

sobota, 29 maja
0:05 TVP Sport: Koszykówka 3×3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich, Polska – Brazylia
0:25 TVP Sport: Koszykówka 3×3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich, Turcja – Polska
2:30 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Brooklyn Nets (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Brooklyn Nets
10:00 SportKlub: RETAbet Bilbao Basket – Club Joventut Badalona
15:45 SportKlub: Alba Berlin – Hamburg Towers
18:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Brooklyn Nets
20:00 CANAL+ Sport: Portland Trail Blazers – Denver Nuggets
20:45 nSport+: NBA
21:00 TVP Sport: Koszykówka 3×3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich, Polska – Czechy
21:20 TVP Sport: Koszykówka 3×3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich, Polska – Mongolia
22:05 TVP Sport: Koszykówka 3×3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich, Polska – Brazylia
22:25 TVP Sport: Koszykówka 3×3: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich, Turcja – Polska

niedziela, 30 maja
9:00 CANAL+ Sport: Portland Trail Blazers – Denver Nuggets
9:00 CANAL+ Sport 2: NBA
9:05 SportKlub: Unicaja Baloncesto – Real Madryt
11:40 nSport+: NBA
17:30 Polsat Sport News: Euroliga, mecz o 3. miejsce (na żywo)
18:00 CANAL+ Sport: Portland Trail Blazers – Denver Nuggets
18:55 SportKlub: Real Madryt – Club Joventut Badalona
20:30 Polsat Sport News: Euroliga, finał (na żywo)
21:30 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Phoenix Suns (na żywo)

poniedziałek, 31 maja
9:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Phoenix Suns
9:35 SportKlub: MoraBanc Andorra – Herbalife Gran Canaria
12:15 SportKlub: Alba Berlin – Hamburg Towers
14:30 SportKlub: Anadolu Efes – Gaziantep Basketbol
18:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Phoenix Suns
20:10 nSport+: NBA








ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj