W obu półfinałach stan rywalizacji to 2:1, ale tylko w jednym z nich na prowadzeniu jest faworyzowana ekipa. Cleveland może zakończyć serię już w czwartek, Golden State czeka trudniejsze zadanie. Wojownicy przegrywają 1:2, a w środę czeka ich spotkanie wyjazdowe. Wszystkie półfinałowe pojedynki do zobaczenie w Canal + Sport.


23 maja (poniedziałek)

2:00 CANAL+ Sport: Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors (na żywo)
4:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
8:00 nSport+: Magazyn One devotion
9:00 CANAL+ Sport: Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors (powtórka)
16:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
18:00 CANAL+ Sport: Magazyn One devotion
20:00 CANAL+ Sport: Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors (powtórka)
23:00 CANAL+ Sport 2: Magazyn One devotion
23:00 nSport+: Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors (powtórka)

24 maja (wtorek)

2:30 CANAL+ Sport: Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers (na żywo)
4:45 SportKlub: Piąta kwarta
6:00 CANAL+ Sport: Laboral Kutxa Vitoria – Lokomotiw Kubań (powtórka)
9:00 CANAL+ Sport: Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers (powtórka)
13:45 SportKlub: Piąta kwarta
14:30 nSport+: One devotion
19:00 SportKlub: Anadolu Efes Stambuł– Darüşşafaka Dogus (na żywo)
19:30 CANAL+ Sport: Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers (powtórka)
20:30 SportKlub: Fuenlabrada – UCAM Murcia (powtórka)
22:00 nSport+: Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers (powtórka)

25 maja (środa)

2:00 SportKlub: Piąta kwarta
2:00 CANAL+ Sport 2: One devotion
3:00 CANAL+ Sport: Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors (powtórka)
13:35 CANAL+ Sport: One devotion
15:00 SportKlub: Fuenlabrada – UCAM Murcia (powtórka)
19:00 SportKlub: Fenerbahçe Stambuł– Galatasaray Stambuł (na żywo)
20:00 CANAL+ Sport: Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors (powtórka)
22:15 nSport+: Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors (powtórka)
23:35 CANAL+ Sport 2: Laboral Kutxa Vitoria – Lokomotiw Kubań (powtórka)

26 maja (czwartek)

2:30 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors (na żywo)
7:45 SportKlub: Piąta kwarta
8:00 CANAL+ Sport: One devotion
9:00 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors (powtórka)
18:45 SportKlub: Piąta kwarta
19:00 SportKlub: Anadolu Efes Stambuł– Darüşşafaka Dogus (na żywo)
19:50 Polsat Sport News: Stelmet BC Zielona Góra – Rosa Radom (na żywo)
20:00 CANAL+ Sport: NBA Action (premiera)
20:30 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors (powtórka)
22:50 nSport+: Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors (powtórka)

27 maja (piątek)

3:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder (na żywo)
8:30 CANAL+ Sport: NBA Action
9:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder (powtórka)
15:07 Polsat Sport News: Stelmet BC Zielona Góra – Rosa Radom (powtórka)
18:45 CANAL+ Sport 2: Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder (powtórka)
19:00 SportKlub: Fenerbahçe Stambuł– Galatasaray Stambuł (na żywo)
20:30 CANAL+ Sport: One devotion
23:00 nSport+: Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder (powtórka)
23:15 CANAL+ Sport 2: One devotion

28 maja (sobota)

6:00 nSport+: Laboral Kutxa Vitoria – Lokomotiw Kubań (powtórka)
8:30 CANAL+ Sport 2: One devotion
11:07 Polsat Sport News: Stelmet BC Zielona Góra – Rosa Radom (powtórka)
14:15 nSport+: Fenerbahce Stambuł – CSKA Moskwa (powtórka)
17:00 SportKlub: Darüşşafaka Dogus – Anadolu Efes Stambuł (na żywo)
19:00 CANAL+ Sport 2: NBA Action
19:50 Polsat Sport News: Stelmet BC Zielona Góra – Rosa Radom (na żywo)

29 maja (niedziela)

6:30 CANAL+ Sport: One devotion
9:07 Polsat Sport News: Stelmet BC Zielona Góra – Rosa Radom (powtórka)
14:30 nSport+: NBA Action
17:00 SportKlub: Piąta kwarta
21:30 SportKlub: Galatasaray Stambuł – Fenerbahçe Stambuł (premiera)

30 maja (poniedziałek)

7:15 SportKlub: Piąta kwarta
11:07 Polsat Sport News: Stelmet BC Zielona Góra – Rosa Radom (powtórka)
11:45 CANAL+ Sport: Fenerbahce Stambuł – CSKA Moskwa (powtórka)
13:45 SportKlub: Piąta kwarta
14:00 CANAL+ Sport 2: One devotion
17:07 Polsat Sport News: Stelmet BC Zielona Góra – Rosa Radom (powtórka)
18:30 CANAL+ Sport: One devotion
22:15 CANAL+ Sport 2: One devotion



Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments