Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


niedziela, 22 marca
13:15 Sportklub: DKV Joventut Badalona – BAXI Manresa 
15:50 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Tofaş
18:00 SportKlub: medi bayreuth – FC Bayern Monachium
19:45 TVP Sport: Polska – Rosja
20:10 SportKlub: DKV Joventut Badalona – Akasvayu Girona
21:45 CANAL+ Sport: San Antonio Spurs – Houston Rockets
22:40 SportKlub: Real Madryt – Real Betis Sewilla

poniedziałek, 23 marca
1:25 SportKlub: DKV Joventut Badalona – BAXI Manresa
6:00 SportKlub: Real Madryt – San Pablo Burgos
8:20 SportKlub: Iberostar Tenerife – Morabanc Andorra
9:00 CANAL+ Sport: San Antonio Spurs – Houston Rockets
17:05 SportKlub: medi bayreuth – FC Bayern Monachium
23:40 SportKlub: Real Madryt – Real Betis Sewilla

wtorek, 24 marca
6:00 SportKlub: FC Barcelona – Pamesa Walencja
8:20 SportKlub: Unicaja – Casademont Zaragoza
12:00 SportKlub: Real Madryt – San Pablo Burgos
12:00 TVP Sport: Podsumowanie występu Polaków na Mistrzostwach świata w Chinach
14:20 SportKlub: ratiopharm ulm – ALBA Berlin

środa, 25 marca
6:00 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Ogm Ormanspor
8:20 SportKlub: Puchar Hiszpanii:mecz półfinałowy
12:00 SportKlub: DKV Joventut Badalona – BAXI Manresa
14:20 SportKlub: ALBA Berlin – EWE Baskets Oldenburg
23:40 SportKlub: FC Barcelona – Pamesa Walencja

czwartek, 26 marca
6:00 SportKlub: Ogm Ormanspor – Galatasaray Doga Sigorta
8:20 SportKlub: Puchar Hiszpanii:mecz półfinałowy
12:00 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Afyon Belediyespor
14:20 SportKlub: ALBA Berlin – Brose Bamberg

piątek, 27 marca
6:00 SportKlub: Türk Telekom – Galatasaray Doga Sigorta
8:20 SportKlub: Puchar Hiszpanii:mecz finałowy
12:00 SportKlub: Türk Telekom – Anadolu Efes
14:00 SportKlub: medi bayreuth – FC Bayern Monachium

sobota, 28 marca
6:00 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Bahcesehir Koleji
8:20 SportKlub: Arka Gdynia – PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski
9:00 CANAL+ Sport: Toronto Raptors – Dallas Mavericks
11:00 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Ogm Ormanspor
13:15 SportKlub: Real Madryt – San Pablo Burgos
16:25 SportKlub: Real Madryt – San Pablo Burgos
23:10 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Boston Celtics

Aktualną rozpiskę transmisji zawsze możecie sprawdzić w naszej specjalnej zakładce.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments