NBA w STS TV oraz na antenie Canal +, tym razem czekają nas m.in emocje związane z dwumeczem Washington Wizards – Atlanta Hawks. Poza tym Stelmet BC Zielona Góra stanie przed szansą awansu do półfinału EuroCup. Nie zabraknie również basketu rodem z polskiej, włoskiej, hiszpańskiej i tureckiej ligi. Co tydzień prezentujemy najnowsze zestawienie koszykarskich transmisji. Pełna rozpiska tylko na PROBASKET.


sts_koszwtv-min

21 marca (poniedziałek)
01:30 Sportklub: Laboral Kutxa Baskonia – Unicaja (retransmisja)
09:00 Canal + Sport: Dallas Mavericks – Portland Trail Blazers (powtórka)
11:00 STS TV: KCC Egis – Goyang Orions (na żywo)
11:10 nSport: FC Barcelona Lassa – Real Madryt (powtórka)
15:07 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
16:00 nSport: Unicaja CB – KK Crvena Zvezda (powtórka)
20:00 Canal + Sport 2: Dallas Mavericks – Portland Trail Blazers ( powtórka)
20:30 Polsat Sport: Anwil Włocławek – Energa Czarni Słupsk (na żywo)
22:00 nSport: Dallas Mavericks – Portland Trail Blazers (powtórka)
23:00 Sportklub: Pinar Karsiyaka – Fenerbahce SK Stambuł (powtórka)

22 marca (wtorek)
00:00 STS TV: Charlotte Hornets – San Antonio Spurs (na żywo)
00:30 Canal + Sport: Magazyn One Devotion
01:00 Canal+ Sport: Atlanta Hawks – Washington Wizards (na żywo)
01:00 STS TV: Atlanta Hawks – Washington Wizards (na żywo)
06:00 Canal + Sport: Magazyn Basket +
08:00 Canal + Sport: Magazyn One Devotion
08:30 nSport: Magazyn Basket +
09:00 Canal + Sport: Atlanta Hawks – Washington Wizards (powtórka)
11:07 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
14:00 Canal + Sport 2: CSKA Moskwa – Laboral Kutxa Vitoria (powtórka)
14:00 Eleven Sports: Pasta Reggia Caserta – Umana Reyer Venezia (powtórka)
14:30 nSport: Magazyn One Devotion
17:45 Canal + Sport: Magazyn Basket + (premiera)
18:00 nSport: FC Barcelona Lassa – Real Madryt (powtórka)
18:30 Eurosport 2: Euroleague Basketball Show
19:00 Eurosport 2: Galatasaray Odeabank Stambuł – Bayern Monachium (na żywo)
19:07 Polsat Sport News: Anwil Włocławek – Energa Czarni Słupsk (powtórka)
20:30 Canal + Sport: Atlanta Hawks – Washington Wizards (powtórka)
22:30 Canal + Sport: Magazyn One Devotion
22:45 nSport: Atlanta Hawks – Washington Wizards (powtórka)
23:15 Eurosport 2: Euroleague Basketball Show

23 marca (środa)
01:00 STS TV: Oklahoma City Thunder – Houston Rockets (na żywo)
04:00 Eurosport 2: Galatasaray Odeabank Stambuł – Bayern Monachium (powtórka)
09:07 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
09:30 Eurosport 2: Euroleague Basketball Show
10:00 Eurosport 2: Galatasaray Odeabank Stambuł – Bayern Monachium (powtórka)
10:30 nSport: Magazyn One Devotion
11:00 nSport: FC Barcelona Lassa – Real Madryt (powtórka)
15:07 Polsat Sport News: Anwil Włocławek – Energa Czarni Słupsk (powtórka)
17:05 nSport: Magazyn One Devotion
19:30 Eurosport 2: Euroleague Basketball Show
20:00 Eurosport 2: Strasbourg IG – BK Niżny Nowogród (na żywo)
20:25 Canal + Sport 2: Laboral Kutxa Baskonia – FC Barcelona Lassa (na żywo)
21:45 Eurosport 2: Herbalife Gran Canaria – Stelmet BC Zielona Góra (na żywo)
23:45 TVP Sport: Herbalife Gran Canaria – Stelmet BC Zielona Góra (premiera)

24 marca (czwartek)
00:00 STS TV: Washington Wizards – Atlanta Hawks (na żywo)
02:30 Eurosport 2: Euroleague Basketball Show
03:00 Eurosport 2: Herbalife Gran Canaria – Stelmet BC Zielona (powtórka)
03:30 STS TV: Golden State Warriors – Los Angeles Clippers (na żywo)
05:30 Canal + Sport: Magazyn One Devotion
09:00 Canal + Sport: Laboral Kutxa Baskonia – FC Barcelona Lassa (powtórka)
10:35 TVP Sport: Herbalife Gran Canaria – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
11:30 Eurosport 2: Herbalife Gran Canaria – Stelmet BC Zielona (powtórka)
12:00 Orange Sport: Legia Warszawa – Miasto Szkła Krosno (powtórka)
12:45 Canal + Sport: Magazyn One Devotion
13:07 Polsat Sport News: Anwil Włocławek – Energa Czarni Słupsk (powtórka)
13:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
14:00 nSport: Laboral Kutxa Baskonia – FC Barcelona Lassa (powtórka)
14:00 Eleven Sports: Pasta Reggia Caserta – Umana Reyer Venezia (powtórka)
16:30 nSport: Magazyn One Devotion
18:30 Canal + Sport: Magazyn NBA Action (premiera)
18:35 Canal + Sport 2: Laboral Kutxa Baskonia – FC Barcelona Lassa (powtórka)
19:00 Sportklub: Pinar Karsiyaka – Fenerbahçe SK Stambuł (powtórka)
20:30 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
20:40 Canal + Sport 2: Brose Basket – CSKA Moskwa (na żywo)
22:00 Orange Sport: Legia Warszawa – GKS Tychy (powtórka)
23:30 Eurosport 2: Herbalife Gran Canaria – Stelmet BC Zielona (powtórka)

25 marca (piątek)
00:30 STS TV: New York Knicks – Chicago Bulls (na żywo)
08:00 Orange Sport: Legia Warszawa – GKS Tychy (powtórka)
08:30 Canal + Sport: Magazyn NBA Action
09:00 Canal + Sport: Brose Basket – CSKA Moskwa (powtórka)
12:00 Canal + Sport: Laboral Kutxa Baskonia – FC Barcelona Lassa (powtórka)
15:00 Sportklub: Pinar Karsiyaka – Fenerbahçe SK Stambuł (powtórka)
18:35 Canal + Sport 2: Brose Basket – CSKA Moskwa (powtórka)
20:40 Canal + Sport 2: Olympiacos Pireus – Real Madryt (na żywo)
21:00 Orange Sport: Legia Warszawa – Miasto Szkła Krosno (powtórka)
22:45 nSport: Brose Basket – CSKA Moskwa (powtórka)

26 marca (sobota)
00:00 STS TV: Washington Wizards – Minnesota Timberwolves (na żywo)
01:00 STS TV: Houston Rockets – Toronto Raptors (na żywo)
01:30 Canal + Sport: San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies (na żywo)
06:30 Canal + Sport 2: Magazyn One Devotion
07:00 Canal + Sport 2: Olympiacos Pireus – Real Madryt (powtórka)
09:00 Canal + Sport: San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies (powtórka)
12:30 Canal + Sport 2: Magazyn NBA Action
13:00 Canal + Sport 2: San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies (powtórka)
15:00 Sportklub: Muratbey Uşak Sportif – Pinar Karsiyaka (na żywo)
15:30 nSport: Olympiacos Pireus – Real Madryt (powtórka)
17:30 Sportklub: Trabzonspor Medical Park – Akn Çorap Yeşilgiresun Bld. (na żywo)
20:00 nSport: San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies (powtórka)
22:00 nSport: Laboral Kutxa Baskonia – FC Barcelona Lassa (powtórka)
22:15 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
23:30 Sportklub: Trabzonspor Medical Park – Akn Çorap Yeşilgiresun Bld. (powtórka)

27 marca (niedziela)
00:30 STS TV: Detroit Pistons – Atlanta Hawks (na żywo)
01:00 Canal + Sport: Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs (na żywo)
05:30 Canal + Sport: Magazyn One Devotion
06:00 nSport: Laboral Kutxa Baskonia – FC Barcelona Lassa (powtórka)
09:00 Canal + Sport: Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs (powtórka)
12:30 Sportklub: Herbalife Gran Canaria – Laboral Kutxa Baskonia (na żywo)
13:00 nSport: Brose Basket – CSKA Moskwa (powtórka)
15:00 nSport: Magazyn NBA Action
16:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
17:25 Canal + Sport: Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs (powtórka)
18:00 Sportklub: Real Madryt – CAI Saragossa (na żywo)
19:30 nSport: Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs (powtórka)
21:30 Canal + Sport: Los Angeles Clippers – Denver Nuggets (na żywo)
22:00 Sportklub: Herbalife Gran Canaria – Laboral Kutxa Baskonia (powtórka)

28 marca (poniedziałek)
00:00 STS TV: Indiana Pacers – Houston Rockets (na żywo)
01:15 Sportklub: Real Madryt – CAI Saragossa (powtórka)
03:30 STS TV: Los Angeles Lakers – Washington Wizards (na żywo)
04:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
07:00 Canal + Sport: Olympiacos Pireus – Real Madryt (powtórka)
09:00 Canal + Sport: Los Angeles Clippers – Denver Nuggets (powtórka)
12:00 Sportklub: Real Madryt – CAI Saragossa (powtórka)
16:00 nSport: Laboral Kutxa Baskonia – FC Barcelona Lassa (powtórka)
17:50 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – Rosa Radom (na żywo)
17:55 Canal + Sport: Magazyn One Devotion (premiera)
20:00 Canal + Sport 2: Los Angeles Clippers – Denver Nuggets (powtórka)
20:30 Sportklub: Pinar Karsiyaka – Fenerbahçe SK Stambuł (powtórka)
21:00 Eleven Sport: Manital Torino – Banco di Sardegna Sassari (na żywo)
22:00 nSport: Los Angeles Clippers – Denver Nuggets (powtórka)
22:00 Canal + Sport 2: Magazyn One Devotion
23:00 Sportklub: Trabzonspor Medical Park – Akn Çorap Yeşilgiresun Bld.(powtórka)
00:00 nSport: Magazyn One Devotion





3 KOMENTARZE

  1. Tak mi wpadl pewien pomysl do glowy,czy na czas PO moznaby zrobic lige typerow na probasket?
    Oczywiscie z nagroda dla zwyciezcy 😉
    Mysle,ze jest to fajna zabawa dla uzytkownikow strony 🙂

    • Bardzo dobry pomysl tylko z playoffami jest jeden problem – typowanie meczow trzeba by ustawiac codziennie bo nie wiemy ile meczow w serii by bylo. Chyba ze typowanie calych play-offow. Nie wiemy czy technicznie dalibysmy rade to zrobic, bo chyba gotowej wtyczki do tego nie ma.
      Na pewno jednak!!! Utworzymy lige na nba.com – NBA Drive to the Finals! Co roku swietna zabawa!

    • Musialoby byc codzienne obstawianie meczow-wtedy jest lepsza zabawa niz typowanie calych PO.
      Technicznie nie jest to chyba skomplikowane.Nie musi to byc nie wiadomo jak skomplikowane.
      Na stronie http://www.f1.dziel-pasje.pl jest liga typerow do f1.
      Prosta sprawa. Obstawiasz,zbierasz pkt.na koniec wygrywa ten co ma ich najwiecej 🙂
      Aaa….drive to the finals – tak,znam i uzywam z mila checia 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj