Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


czwartek, 2 stycznia

00:00 SportKlub: Barça Lassa – Real Madryt
02:25 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll – Fenerbahçe Beko
08:30 Polsat Sport: GTK Gliwice – Stelmet Enea BC Zielona Góra
09:00 SportKlub: Beşiktaş Sompo Sigorta – Türk Telekom 
11:25 SportKlub: Ogm Ormanspor – Pinar Karşiyaka 
13:30 Polsat Sport: King Szczecin – PGE Spójnia Stargard
15:45 SportKlub: Brose Bamberg – Bayern Monachium
17:30 Polsat Sport: Stelmet Enea BC Zielona Góra – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
18:00 SportKlub: Anadolu Efes – Darüşşafaka Tekfen
20:45 Polsat Sport Extra: Kirolbet Baskonia Vitoria-Gasteiz – FC Barcelona (na żywo)

piątek, 3 stycznia

00:00 SportKlub: Istanbul Büyükşehir Belediyesi – Galatasaray Doga Sigorta
02:25 SportKlub: Anadolu Efes – Darüşşafaka Tekfen 
06:00 Polsat Sport News: Kirolbet Baskonia Vitoria-Gasteiz – FC Barcelona
08:30 Polsat Sport: Stelmet Enea BC Zielona Góra – WKS Śląsk Wrocław
09:00 SportKlub: Brose Bamberg – MHP Riesen Ludwigsburg
11:25 SportKlub: Ogm Ormanspor – Pinar Karşiyaka
15:30 Polsat Sport: Sportowe podsumowanie roku 2019
15:45 SportKlub: Anadolu Efes – Darüşşafaka Tekfen
20:30 Polsat Sport Extra: AX Armani Exchange Mediolan – Zenit Sankt Petersburg (na żywo)

sobota, 4 stycznia

00:00 SportKlub: Brose Bamberg – Bayern Monachium
02:00 CANAL+ Sport: Houston Rockets – Philadelphia 76ers (na żywo)
02:25 SportKlub: Teksüt Bandirma BK – Tofaş 
09:00 SportKlub: Ogm Ormanspor – Pinar Karşiyaka 
09:00 CANAL+ Sport: Houston Rockets – Philadelphia 76ers
11:25 SportKlub: Istanbul Büyükşehir Belediyesi – Galatasaray Doga Sigorta
15:25 nSport+: Houston Rockets – Philadelphia 76ers
15:45 SportKlub: Ogm Ormanspor – Pinar Karşiyaka
17:30 Polsat Sport Extra: MKS Dąbrowa Górnicza – Trefl Sopot (na żywo)
19:00 SportKlub: Arka Gdynia – PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski (na żywo)
19:00 CANAL+ Sport 2: Houston Rockets – Philadelphia 76ers
21:30 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Memphis Grizzlies (na żywo)
22:30 Polsat Sport Extra: AX Armani Exchange Mediolan – Zenit Sankt Petersburg

5 stycznia, niedziela

00:00 SportKlub: Beşiktaş Sompo Sigorta – Türk Telekom
02:25 SportKlub: Arka Gdynia – PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski
09:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Memphis Grizzlies
09:00 SportKlub: Istanbul Büyükşehir Belediyesi – Galatasaray Doga Sigorta
11:25 SportKlub: Ogm Ormanspor – Pinar Karşiyaka 
15:00 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – Hamburg Towers (na żywo)
16:30 nSport+: Los Angeles Clippers – Memphis Grizzlies
17:10 SportKlub: Arka Gdynia – PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski
17:30 Polsat Sport: Polski Cukier Toruń – Anwil Włocławek (na żywo)
18:30 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Memphis Grizzlies
21:30 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – New York Knicks (na żywo)

6 stycznia, poniedziałek

00:00 SportKlub: Anadolu Efes – Darüşşafaka Tekfen 
02:25 SportKlub: Istanbul Büyükşehir Belediyesi – Galatasaray Doga Sigorta
06:00 SportKlub: Istanbul Büyükşehir Belediyesi – Galatasaray Doga Sigorta 
08:07 Polsat Sport News: Anwil Włocławek – Polski Cukier Toruń
08:20 SportKlub: Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin – Artego Bydgoszcz
09:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – New York Knicks
12:00 SportKlub: Bayern Monachium – HAKRO Merlins Crailsheim
16:00 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Toruń – Anwil Włocławek
18:00 SportKlub: Real Madryt – Valencia BC (na żywo)
19:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – New York Knicks
20:40 SportKlub: HAKRO Merlins Crailsheim – Fraport Skyliners 
21:00 nSport+: Los Angeles Clippers – New York Knicks
22:30 Polsat Sport News: Anwil Włocławek – Polski Cukier Toruń

7 stycznia, wtorek:

01:40 SportKlub: Beşiktaş Sompo Sigorta – Türk Telekom 
03:50 SportKlub: : Real Madryt – Valencia BC 
06:00 SportKlub: Beşiktaş Sompo Sigorta – Türk Telekom 
06:00 Polsat Sport News: Anwil Włocławek – Polski Cukier Toruń
08:20 SportKlub: Arka Gdynia – CCC Polkowice 
12:25 SportKlub: HAKRO Merlins Crailsheim – Fraport Skyliners
14:45 SportKlub: Real Madryt – Valencia BC
18:25 SportKlub: Barça Lassa – Retabet Bilbao Basket  
20:30 Eurosport 2: EB Pau-Lacq-Orthez – Anwil Włocławek (na żywo)
20:40 SportKlub: Beşiktaş Sompo Sigorta – Türk Telekom

Aktualny Kosz w TV zawsze w naszej specjalnej zakładce.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
cormac
cormac
3 stycznia 2020 13:41

niesamowicie atrakcyjne mecze w C+:
Rockets kontra Sixers którzy jak zagrają bez Embiida to wypadną tak rewelacyjnie jak z Indianą (w połowie już było -30)
LAC kontra ciency jak barszcz Grizzlies i kontra tragiczni NYK (zaraz wróć, mają mega passę 3 zwycięstw z rzędu ;))))