Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Sobota, 10 września

9.00 Canal+ Sport: Milwaukee Bucks – Boston Celtics
11.55 TVP Sport Online: Turcja – Francja (na żywo)
13.50 Canal+ Sport 5: Milwaukee Bucks – Boston Celtics
14.35 TVP Sport: Słowenia – Belgia (na żywo)
17.55 TVP Sport Online: Niemcy – Czarnogóra (na żywo)
20.50 TVP Sport Online: Litwa – Hiszpania (na żywo)

Niedziela, 11 września

9.00 Canal+ Sport 2: Miami Heat – Boston Celtics
11.55 TVP Sport: Polska – Ukraina (na żywo)
14.40 TVP Sport Online: Finlandia – Chorwacja (na żywo)
17.50 TVP Sport Online: Serbia – Włochy (na żywo)
20.40 TVP Sport Online: Grecja – Czechy (na żywo)

Poniedziałek, 12 września

6.00 SportKlub: Bilbao Basket- Rio Breogan
7.05 TVP Sport: Serbia – Włochy
8.00 SportKlub: Casademont Saragossa – Real Madryt
8.55 TVP Sport: Polska – Ukraina
10.05 SportKlub: Jiangsu Dragons – Tianjin Pioneers
12.25 SportKlub: Qingdao Eagles – Shenzhen Aviators

Wtorek, 13 września

0.00 SportKlub: ratiopharm ulm – FC Bayern Monachium
6.00 SportKlub: Barca – Baskonia
8.00 SportKlub: Gran Canaria – Hereda San Pablo Burgos
9.55 SportKlub: Shandong Heros – Beijing Beikong
12.35 SportKlub: Jiangsu Dragongs – Sichuan Blu Whales
17.05 TVP Sport: EuroBasket – ćwierćfinał (na żywo)
20.20 TVP Sport: EuroBasket – ćwierćfinał (na żywo)

23.55 SportKlub: FC Bayern Monachium – ALBA Berlin

Środa, 14 września

6.00 SportKlub: Bitci Baskonia – Surne Bilbao Basket
7.45 TVP Sport: EuroBasket – ćwierćfinał
8.00 SportKlub: Casademont Saragossa – Urbas Fuenlabrada
9.35 TVP Sport: EuroBasket – ćwierćfinał
10.00 SportKlub: Sichuan Blue Whales – Zhejiang Golden Bulls
12.20 SportKlub: Tianjin Pioneers – Guangdong Souhtern Tigers
15.30 TVP Sport: Podsumowanie występu Polaków na EuroBaskecie 2022
17.05 TVP Sport: EuroBasket – ćwierćfinał (na żywo)
20.00 TVP Sport: EuroBasket – ćwierćfinał (na żywo)

Czwartek, 15 września

6.00 SportKlub: Valencia Basket – Monbus Obradoiro
7.45 TVP Sport: EuroBasket – ćwierćfinał
8.05 SportKlub: Gran Canaria – BAXI Manresa
9.35 TVP Sport: EuroBasket – ćwierćfinał
10.45 SportKlub: Sichuan Blue Whales – Fujian Sturgeons
11.25 TVP Sport: Podsumowanie występu Polaków na EuroBaskecie 2022
12.50 SportKlub: Liaoning Flying Leopards – Tianjin Pioneers
23.55 SportKlub: MHP RIESEN Ludwigsburg – ratiopharm ulm

Piątek, 16 września

6.00 SportKlub: Bilbao – Gran Canaria
8.15 SportKlub: MoraBanc Andora – Casademont Saragossa
10.20 SportKlub: Guangsha – Beijing Ducks
12.45 SportKlub: Xinjiang Flying Tigers – Qingdao Eagles
17.05 TVP Sport: EuroBasket – półfinał (na żywo)
17.30 Polsat Sport Extra: Enea Zastal BC Zielona Góra – CBet Jonava (na żywo)
20.00 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – ERA Basketball Nymburk (na żywo)
20.20 TVP Sport: EuroBasket – półfinał (na żywo)

23.25 SportKlub: FC Bayern Monachium – SYNTAINICS MBC

Sobota, 17 września

6.00 SportKlub: UCAM Murcia – Real Madryt
6.35 TVP Sport: EuroBasket – półfinał
7.45 TVP Sport: EuroBasket – półfinał
8.15 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia
9.00 Canal+ Sport: Golden State Warriors – Dallas Mavericks
10.15 SportKlub: Tongxi – Fujian
12.00 Canal+ Sport 5: Golden State Warriors – Dallas Mavericks
12.20 SportKlub: Zhejiang – Beikong
20.00 Polsat Sport: WKS Śląsk Wrocław – BC CBet Jonava (na żywo)