Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


wtorek, 1 czerwca
0:00 CANAL+ Sport: Atlanta Hawks – New York Knicks
9:00 CANAL+ Sport: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria
9:40 SportKlub: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria
12:25 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – ratiopharm ulm
14:40 SportKlub: Valencia BC – TD Systems Baskonia
20:30 SportKlub: ALBA Berlin – ratiopharm ulm (na żywo)
21:55 CANAL+ Sport: Barca – Club Joventut Badalona (na żywo)
22:40 SportKlub: Barca – Club Joventut Badalona

środa, 2 czerwca
4:00 CANAL+ Sport: Phoenix Suns – Los Angeles Lakers (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Phoenix Suns – Los Angeles Lakers
9:40 SportKlub: Barca – TD Systems Baskonia
12:20 SportKlub: ALBA Berlin – ratiopharm ulm
13:30 CANAL+ Sport: Barca – Club Joventut Badalona
14:35 SportKlub: Anadolu Efes – Beşiktaş Icrypex
19:00 CANAL+ Sport 2: Phoenix Suns – Los Angeles Lakers
19:45 SportKlub: TD Systems Baskonia – Valencia BC (na żywo)
21:00 nSport+: Phoenix Suns – Los Angeles Lakers
21:55 CANAL+ Sport: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria (na żywo)
22:30 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Real Madryt

czwartek, 3 czerwca
9:00 CANAL+ Sport: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria
9:40 SportKlub: TD Systems Baskonia – Valencia BC
12:20 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Real Madryt
14:40 SportKlub: Anadolu Efes – Beşiktaş Icrypex
19:45 SportKlub: Hereda San Pablo Burgos – Lenovo Tenerife (na żywo)
21:55 CANAL+ Sport 2: Barca – Club Joventut Badalona (na żywo)
23:45 SportKlub: Liga niemiecka – mecz półfinałowy

piątek, 4 czerwca
0:00 CANAL+ Sport: Barca – Club Joventut Badalona
9:00 CANAL+ Sport: Barca – Club Joventut Badalona
9:40 SportKlub: Club Joventut Badalona – Barça
11:55 SportKlub: Liga niemiecka – mecz półfinałowy
20:30 SportKlub: Liga niemiecka – mecz półfinałowy
21:55 CANAL+ Sport: Liga hiszpańska – mecz fazy play-off
22:30 SportKlub: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria

sobota, 5 czerwca
4:00 CANAL+ Sport: NBA – mecz fazy play-off (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: NBA – mecz fazy play-off
9:40 SportKlub: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria
16:30 CANAL+ Sport: NBA – mecz fazy play-off
18:25 CANAL+ Sport 2: NBA – mecz fazy play-off
21:00 nSport+: NBA – mecz fazy play-off
21:35 SportKlub: Lenovo Tenerife – Hereda San Pablo Burgos
23:50 SportKlub: Boulogne-Levallois – Lyon-Villeurbanne

niedziela, 6 czerwca
9:00 CANAL+ Sport 2: NBA – mecz fazy play-off
9:25 SportKlub: Lenovo Tenerife – Hereda San Pablo Burgos
11:40 SportKlub: Liga niemiecka – mecz półfinałowy
15:00 SportKlub: Liga niemiecka – mecz półfinałowy
18:30 SportKlub: Liga hiszpańska – mecz półfinałowy





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here