Dość niespodziewane przedłużenie kontraktu Paula George’a z Oklahoma City Thunder sprawiło, że zespół wciąż wygląda przyzwoicie, przynajmniej na papierze. Jak zapewnia sam Paul George, on i jego koledzy są gotowi walczyć nawet o mistrzostwo.

Przed poprzednim sezonem do Oklahoma City Thunder dołączyło dwóch klasowych zawodników, Paul George oraz Carmelo Anthony. Nadzieje przed sezonem były duże, jednak skończyło się na porażce z Utah Jazz już w pierwszej rundzie playoffs.

Po nieudanych playffach wokół George’a krążyło wiele pogłosek jakoby w tym sezonie miał grać w rodzinnym Los Angeles w barwach Lakers. Jednak były gracz Indiana Pacers przedłużył kontrakt z Thunder i już bez Carmelo Anthony’ego, ale wciąż z Russellem Westbrookiem będzie walczył o jak najlepszy wynik.

Jak sam zauważa cały zespół jest gotowy do walki o mistrzostwo – W zespole jest chemia. Mamy świetnych chłopaków, z którymi możemy na takim poziomie na jakim powinniśmy. Spójność jaką teraz tworzymy pozwala nam bardzo dobrze grać z drużynami, które mają bilans zwycięstw poniżej 50%. Myślę, że ten zespół ma szansę ugrać więcej. Podpisałem tutaj kontrakt dlatego,  bo wierzę w sukces, jak każdy z nas. Będzie to trudny sezon, ale myślę, że damy radę.

W trakcie trwającego offseason Thunder sprowadzili w swoje szeregi Dennis Schroedera, który już wcześniej dawał do zrozumienia, że niekoniecznie chciałby kontynuować karierę w Atlanta Hawks. Pozytywnie o reprezentancie Niemiec mówi jego nowy kolega z drużyny, Steven Adams – Bardzo dobrze się z nim gra na pick&rollach. Wie jaką podjąć decyzję przy zasłonie.

Schroeder natomiast cieszy się z faktu grania z byłym MVP ligi – To będzie ekscytujący sezon. Cieszę się, że będę grał z takimi zawodnikami jak Russ, czy George. To dla mnie bardzo ważne.

NBA: Butler do listy życzeń dołączył Miami Heat

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments