Buty New Balance za połowę ceny! Wyjątkowa okazja dla fanów klasycznych i popularnych butów marki New Balance – promocja trwa tylko 3 dni! Zniżka na wiele modeli wynosi nawet 60-70%! Oprócz butów New Balance w promocji są też ubrania sportowe. W sumie produktów w wyprzedaży jest aż 1496! Produkty są oryginalne, bo gwarantuje to jeden z największych i najpopularniejszych sklepów internetowych!


Oferta butów New Balance za połowę ceny zdarza się raz na kilka miesięcy, dlatego piszemy o niej i zachęcamy do przejrzenia. To naprawdę dobra promocja – duży wybór i wysokie rabaty.

Przeczytaj zanim przejdziesz do sklepu!

 • To promocja marki New Balance w sklepie Zalando Lounge.
 • W sumie produktów objętych wysokim rabatem jest dokładnie 1496.
 • Jak przejdziecie do strony głównej sklepu, to znajdziecie 3 kategorie z produktami marki New Balance, dlatego opisaliśmy je i daliśmy bezpośrednie linki do każdej z nich:
 • Buty New Balance Lifestyle – klasyki dla kobiet i mężczyzn – 575 produktów – https://tidd.ly/2DpNFCZ
 • Buty New Balance Performance (do treningu dla kobiet i mężczyzn) – 662 produkty – https://tidd.ly/34YDuAD
 • Buty New Balance Lifestyle dla dzieci i młodzieży – 259 produktów – https://tidd.ly/3jFTYSn
 • Buty New Balance na pewno są oryginalne, bo gwarantuje to Zalando Lounge – to sklep dla łowców okazji (jak robić w nim zakupy wyjaśniamy poniżej).
 • Zniżka wynosi od 40% do 70%! Zależy na który model.
 • Skrócony czas dostawy! Od 4 do 12 dni! (zależy który produkt)
 • Oferta ważna tylko do… soboty UWAGA! została przedłużona o jeden dzień, a więc do niedzieli 6 września do godz. 23:59.
 • Aby przeglądać ofertę Zalando Lounge konieczna jest rejestracja – polega tylko na podaniu e-maila (poniżej wyjaśniamy na czym polegają zakupy Zalando Lounge).
 • Ważne! W sklepie są też inne ciekawe promocje, które warto sprawdzić!
 • Link do strony głównej sklepu Zalando Loungehttp://tidd.ly/29aa16d9
 • UWAGA! Ta promocja dobiega końca – zobacz najnowszą ofertę na ubrania i buty Nike! która ruszyła w niedzielę rano!

Przykład:

To tylko przykład. Przejdź do sklepu, aby zobaczyć inne propozycje cen na różne modele butów – https://tidd.ly/2DpNFCZ

Jak działa sklep Zalando Lounge? Wyjaśniamy!

Zalando znają wszyscy, ale czym jest Zalando Lounge? To sklep internetowy ze specjalnymi promocjami na produkty marek premium. Codziennie są nowe oferty, rabat wynosi od 40 do 70%, ale jest jeden MYK! Promocje aktywne są przez dwa lub trzy dni, a później, nawet, jeśli nie wszystkie produkty zostaną sprzedane, to promocje są wyłączane.

Zalando Lounge to miejsce dla łowców okazji. Regularnie pojawiają się tam promocje na produkty najpopularniejszych marek. Korzystaliśmy z Zalando Lounge wiele razy, dlatego napiszemy Wam o kwestiach, które uznajemy za ważne, kiedy polecamy ofertę tego sklepu.

Trzy ważne kwestie!

 • Aby przeglądać ofertę Zalando Lounge trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. To wiąże się z podaniem adresu e-mail, a jak wiemy po sobie, nie każdy udostępnia swój e-mail tak łatwo. Na plus powiemy, że wszystkie newslettery, powiadomienia itp. można wyłączyć i Wasz adres na pewno nie trafi w niepowołane ręce. Tego Zalando Lounge pilnuje, bo jest zbyt dużą firmą, aby pozwolić sobie na wpadki.
 • Druga ważna kwestia, to czas dostawy. Zdarza się, że przy produkcie jest informacja o wydłużonym czasie dostawy, czyli np. za 3-4 tygodnie. Taka informacja jest wyraźnie napisana i przy każdym przedmiocie jest informacja na temat terminu dostawy. Przeważnie jest to kilka dni, ale decydując się na zamówienie danego produktu sprawdzajcie czas dostawy i upewnijcie się, że Wam on odpowiada. Czasem jak coś jest tańsze o połowę, niż w innych sklepach i od dawna chcieliście to kupić, to warto poczekać.
 • Trzecia ważna sprawa, to „czasowo zarezerwowane”. Często oferowane produkty to pojedyncze sztuki tzn. np. buty w rozmiarze 44 są tylko jedne, albo koszulka XL jest tylko jedna, więc jeśli ktoś ją doda w swoim koszyku, to sobie ją rezerwuje w systemie i ma 20 minut na decyzję – czy kupuje, czy nie. Jeśli coś nam się podoba, to warto zaczekać. Otworzyć sobie dany produkt w oddzielnym oknie i odświeżać, bo dużo osób rezerwuje mnóstwo produktów, a potem kupuje jeden czy dwa.
 • Link do strony głównej sklepu (trzeba podać swój adres e-mail): http://tidd.ly/29aa16d9

A może chcesz sprawdzić nową promocję Nike?

Inne przykłady:

Link do strony głównej sklepu Zalando Loungehttp://tidd.ly/29aa16d9

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here