Znakomita okazja dla fanów surfingu i plażowania! Ubrania, stroje kąpielowe Billabong, a także kombinezony neoprenowe za połowę ceny, albo jeszcze taniej! Wymarzona wyprzedaż dla surferów! Oferta ważna tylko 3 dni! Zniżka do 75%! Oprócz Billabong w promocji są też produkty marki O’Neill – są na pewno oryginalne, bo gwarantuje to Partner PROBASKET – sklep Zalando Lounge.


Kombinezon neoprenowy do surfingu, windsurfingu i kitesurfingu za połowę ceny! 

Szukasz wyjątkowych okazji? Jesteś surferem? Ta promocja jest dla Ciebie! Rzadko się zdarza, aby w ofercie Zalando były dwie popularne wśród surferów marki – Billabong i O’Neill.

Przeczytaj zanim przejdziesz do sklepu!

 • To promocja produktów BILLABONG oraz O’NEILL w sklepie internetowym Zalando Lounge.
 • W sumie produktów BILLABONG jest ponad 500! 
 • Stroje kąpielowe, koszulki, koszule, bluzy, bluzki, kombinezony – DUUUŻO TEGO! Dla kobiet i mężczyzn!
 • Produkty na pewno są oryginalne, bo gwarantuje to Zalando Lounge – to sklep dla łowców okazji (jak robić w nim zakupy wyjaśniamy poniżej).
 • Zniżka wynosi od 40% do 75%!
 • Skrócony czas dostawy! Od 3 do 9 dni! (od 6 do 12 sierpnia)
 • Oferta ważna tylko do środę 5 sierpnia do godz. 23:59.
 • Aby przeglądać ofertę Zalando Lounge konieczna jest rejestracja – polega tylko na podaniu e-maila (poniżej wyjaśniamy na czym polegają zakupy Zalando Lounge).
 • Link do specjalnej kategorii z produktami firmy BILLABONG: https://tidd.ly/3k2Or9r
 • Link do specjalnej kategorii z produktami firmy O’NEILL: https://tidd.ly/39PuJtb
 • Link do strony głównej sklepu Zalando Lounge: http://tidd.ly/29aa16d9

Przykłady:

Jeśli przeglądasz tę ofertę, to znaczy, że jesteś zainteresowany wysokimi rabatami markowych produktów. 

O dużych promocjach Nike czy adidas oraz innych marek premium piszemy w specjalnej kategorii – Buty, testy, oferty.

Jak działa sklep Zalando Lounge?

Zalando znają wszyscy, ale czym jest Zalando Lounge? To sklep internetowy ze specjalnymi promocjami na produkty marek premium. Codziennie są nowe oferty, rabat wynosi od 40 do 70%, ale jest jeden MYK! Promocje aktywne są przez dwa lub trzy dni, a później, nawet, jeśli nie wszystkie produkty zostaną sprzedane, to promocje są wyłączane.

Zalando Lounge to miejsce dla łowców okazji. Regularnie pojawiają się tam promocje na produkty takich marek, które nas najbardziej interesują jak Nike, Jordan Brand, Reebok, Under Armour, Converse, adidas, czy New Era, albo New Balance czy Puma. Zwracamy też uwagę na marki premium jak Tommy Hilfiger, Timberland, Ecco, Lacoste czy Hugo Boss.

Korzystaliśmy z Zalando Lounge wiele razy, dlatego napiszemy Wam o kwestiach, które uznajemy za ważne, kiedy polecamy ofertę tego sklepu.

Trzy ważne kwestie!

 • Aby przeglądać ofertę Zalando Lounge trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. To wiąże się z podaniem adresu e-mail, a jak wiemy po sobie, nie każdy udostępnia swój e-mail tak łatwo. Na plus powiemy, że wszystkie newslettery, powiadomienia itp. można wyłączyć i Wasz adres na pewno nie trafi w niepowołane ręce. Tego Zalando Lounge pilnuje, bo jest zbyt dużą firmą, aby pozwolić sobie na wpadki.
 • Druga ważna kwestia to „czas dostawy”. Zdarza się, że przy produkcie jest informacja o wydłużonym czasie dostawy, czyli np. za 3-4 tygodnie. Taka informacja jest wyraźnie napisana i przy każdym przedmiocie jest informacja na temat terminu dostawy. Przeważnie jest to kilka dni, ale decydując się na zamówienie danego produktu sprawdzajcie czas dostawy i upewnijcie się, że Wam on odpowiada. Czasem jak coś jest tańsze o połowę, niż w innych sklepach i od dawna chcieliście to kupić, to warto poczekać.
 • Trzecia ważna sprawa, to „czasowo zarezerwowane”. Często oferowane produkty to pojedyncze sztuki tzn. np. buty w rozmiarze 44 są tylko jedne, albo koszulka XL jest tylko jedna, więc jeśli ktoś ją doda w swoim koszyku, to sobie ją rezerwuje w systemie i ma 20 minut na decyzję – czy kupuje, czy nie.
 • Jeśli coś nam się podoba, to warto zaczekać. Otworzyć sobie dany produkt w oddzielnym oknie i odświeżać, bo dużo osób rezerwuje mnóstwo produktów, a potem kupuje jeden czy dwa.
 • Link do sklepu (trzeba podać swój adres e-mail): http://tidd.ly/29aa16d9

PRZYKŁADY (w sklepie jest ich znacznie więcej!):

Link do sklepu Zalando Lounge – http://tidd.ly/29aa16d9


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments