Poznaliśmy nazwiska zawodników, którzy wezmą udział w tegorocznym konkursie wsadów. Jest powrót i jest kilka naprawdę interesujących graczy, którzy powinni ozdobić widowisko naprawdę spektakularnymi wsadami. All-Star Weekend w Los Angeles odbędzie się w drugiej połowie lutego.

NBA jeszcze oficjalnie niczego nie potwierdziła, ale według ligowych źródeł, w tegorocznym konkursie wsadów udział wezmą: Dennis Smith Jr, Aaron Gordon, Victor Oladipo i Larry Nance Jr. Niewykluczone, że na tym stawka się zamknie i trzeba przyznać – prezentuje się naprawdę zacnie. Dla Gordona to powrót. W zeszłym roku brał udział w konkursie pomimo kontuzji, więc tegoroczna edycja będzie dla niego szansą na wymazanie tamtego występu.

Oladipo oprócz Slam Dunk Contest, weźmie także udział w Meczu Gwiazd. Nance z kolei będzie reprezentował nazwisko, które już w konkursie wsadów udział brało, mianowicie jego ojciec w 1984. Natomiast pierwszoroczniak Dallas Mavericks swoją gotowość zgłaszał już kilka tygodni temu. Mimo zeszłorocznego rozczarowania SDC, przed tegoroczną edycją powinniśmy być przynajmniej podekscytowani. Zach LaVine stwierdził w międzyczasie, że nie wyklucza powrotu do konkursu w przyszłości.

W niedzielę koniec dużej wyprzedaży w oficjalnym sklepie Nike! Mamy specjalny kod, który daje DODATKOWE 25% ZNIŻKI w oficjalnym sklepie Nike na produkty z wyprzedaży!

LARRY NANCE JR

[ot-video][/ot-video]

VICTOR OLADIPO

[ot-video][/ot-video]

DENNIS SMITH JR

[ot-video][/ot-video]

ARRON GORDON

[ot-video][/ot-video]

Mamy specjalny kod, który daje DODATKOWE 25% ZNIŻKI w oficjalnym sklepie Nike na produkty z wyprzedaży!

Mecz Gwiazd NBA: Składy wybrane!


Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments