Pięć porażek z rzędu było dostatecznym powodem dla władz Spójni Stargard, aby zdecydować się na zmianę na stanowisku szkoleniowca zespołu. Nowym trenerem został mianowany Krzysztof Koziorowicz.

Wiktor Grudziński objął nową dla siebie funkcję wraz z rozpoczęciem obecnego sezonu. Biało – bordowi prowadzeni przez byłego reprezentanta Polski legitymują się bilansem 9 zwycięstw i 12 porażek i wciąż muszą walczyć o miejsce w pierwszej ósemce I ligi. Zespół mający w składzie doświadczonych Łukasza Pacochę, Karola Ptysia, Rafała Bigusa, czy Huberta Pabiana rozczarowuje, wobec czego zdecydowano się na zmiany. Wiktor Grudziński będzie teraz pełnił rolę asystenta pierwszego trenera, którym został Krzysztof Koziorowicz.

Nowy szkoleniowiec pracował już w Spójni Stargard w latach 1994-1997 w której spędził również prawie całą karierę zawodniczą. Ponadto kierował zespołami Prokomu Trefla Sopot (1997-2000) i SKK Szczecin (2000-2001) oraz ekipami  kobiecymi (Lotos Gdynia oraz CCC Polkowice). Ostatnim miejscem pracy Koziorowicza były ekstraklasowe Wilki Morskie Szczecin gdzie skończył pracę w styczniu 2015 roku podając się do dymisji.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj