NBA: Jak wygląda indywidualny trening Kevina Duranta?

2
2771

Kevin Durant doznał w czerwcu poważnego urazu. Zerwał ścięgno Achillesa i musiał przejść operację. Teraz się rehabilituje, ale od zabiegu upłynęło już sporo czasu i jednym z elementów jego treningu jest rzucanie do kosza. Oczywiście bez wyskoku, aby nie obciążać nogi, która doznała urazu.


Nie ma mowy, aby Durant wrócił do gry w trakcie sezonu 2019/2020, albo na play-offy. Nawet gdyby zawodnik na to naciskał, to władze Nets mu nie pozwolą. Byłoby to zbyt duże ryzyko. Straci więc cały sezon.

Mecze Brooklyn Nets ogląda z trybun. Ma też dużo czasu na rozmyślania i wywiady. Ostatnio w stacji ESPN opowiedział dlaczego odszedł z Warriors. Innym razem przyznał, że chciałby pod koniec kariery zagrać w Europie. Wybierał też piątkę złożoną z zawodników, z którymi wcześniej miał okazję występować. Pominął tam m.in. Russella Westbrooka i Stepha Curry’ego.

KD dużo czasu spędza też w sieci, gdzie wdaje się w dyskusje z kibicami (już pod nazwiskiem, bo rok temu okazało się, że miał anonimowe konta, z których odpisywał kibicom tłumacząc różne decyzje i przedstawiając im punkt widzenia, którego nie chciał wypowiedzieć oficjalnie).

Ostatnie teksty na temat Kevina Duranta znajdziecie poniżej:

NBA: Durant mówi o powodach odejścia z Warriors

NBA: Ostatni sezon w karierze Kevin Durant chciałby zagrać w Europie!

NBA: Durant pominął Curry’ego i Westbrooka!

 

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
undraftedPatrykus Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Patrykus
Gość
Patrykus

No i gdzie ten trening?

undrafted
Gość
undrafted

Ale schudł.