1LM: Pierwszoligowa karuzela transferowa (skarb kibica)

1LM: Pierwszoligowa karuzela transferowa (skarb kibica)
Lipiec 17 15:26 2017 Print This Article

Pierwszoligowe kluby kontraktują kolejnych zawodników. Kto buduje kadrę gotową do walki o awans do Polskiej Ligi Koszykówki, a przed kim rysuje się wizja walki o utrzymanie w I lidze? Wszystkie ruchy transferowe na zapleczu ekstraklasy zebraliśmy w niniejszym skarbie kibica:

Siarka Tarnobrzeg

Zostali: Piotr Pandura, Wiktor Sewioł
Przyszli: Arkadiusz Papka (trener), Mateusz Pawełek (Siarka II Tarnobrzeg), Aleksander Jadaś (wychowanek)
Odeszli: Zbigniew Pyszniak (trener), Krzysztof Jakóbczyk (Miasto Szkła Krosno), Jakub Patoka (PGE Turów Zgorzelec)
Plotki:
zostanie Tomasz Wojdyła?

 

 

Polfarmex Kutno

Zostali: Arkadiusz Kobus
Przyszli: Przemysław Tradecki (AZS UMCS Lublin)
Odeszli: Michał Gabiński (MKS Dąbrowa Górn.), Jacek  Jarecki (PGE Turów Zgorzelec), Grzegorz Grochowski (Miasto Szkła Krosno), Sebastian Kowalczyk (King Szczecin), Filip Pruefer (Polpharma Starogard Gd.)
Plotki:
przyjdzie Mateusz Szwed, Damian Janiak,  zostanie January Sobczak?, Szymon Pawlak?, Michał Marek? Damian Pogoda?

 

 

Spójnia Stargard

Zostali: Krzysztof Koziorowicz (trener), Marcin Dymała, Wojciech Fraś, Hubert Pabian, Karol Pytyś, Maciej Raczyński
Przyszli: Dawid Bręk (Miasto Szkła Krosno), Sebastian Szymański (Sokół Łańcut), Alan Czujkowski (Sokół Łańcut),
Odeszli: Damian Janiak (Polfarmex Kutno?), Paweł Śpica (Enea Astoria Bydgoszcz)
Plotki:

 

 

Sokół Łańcut

Zostali: Dariusz Kaszowski (trener), Maciej Klima, Rafał Kulikowski, Marek Zywert
Przyszli: Kamil Zywert (Stelmet BC Zielona Góra), Artur Włodarczyk (AZS AGH Kraków), Adrian Warszawski (Miasto Szkła Krosno), Michał Sadło (ACK UTH Rosa Radom), Bartłomiej Karolak, (AZS UMCS Lublin)
Odeszli: Marcin Sroka (Miasto Szkła Krosno), Alan Czujkowski (Spójnia Stargard), Sebastian Szymański (Spójnia Stargard), Krzysztof Krajniewski (Pogoń Prudnik), Bartosz Czerwonka, Jacek Balawender (UKS Basket Przemyśl), Patryk Buszta (UKS Basket Przemyśl)
Plotki:

 

 

GKS Tychy

Zostali: Tomasz Jagiełka (trener), Hubert Mazur, Marcin Kowalewski, Piotr Hałas, Tomasz Deja, Marek Piechowicz
Przyszli: Patryk Nowerski (Pogoń Prudnik), Damian Szymczak (SKK Siedlce), Norbert Kulon (King Szczecin), Filip Małgorzaciak (Miasto Szkła Krosno)
Odeszli: Karol Szpyrka (Pogoń Prudnik),Wojciech Barycz (Weegree AZS Politechnika Opolska), Radosław Basiński (Weegree AZS Politechnika Opolska)
Plotki: przyjdzie Daniel Wall, odejdzie Wojciech Zub (MCKiS Jaworzno?)

 

 

Jamalex Polonia 1912 Leszno

Zostali: Łukasz Grudniewski (trener), Szymon Milczyński, Nikodem Sirjatowicz, Maciej Rostalski, Radosław Trubacz, Stanferd Sanny
Przyszli: Jakub Kobel (WKK Wrocław), Adam Kaczmarzyk (BM Slam Stal Ostrów Wlkp.), Przemysław Wrona (AZS Koszalin)
Odeszli: Szymon Kiwilsza (AZS Koszalin), Jakub Koelner
Plotki: przyjdzie Kamil Chanas?

 

 

meritumkredyt Pogoń Prudnik

Zostali: Tomasz Michalak (trener), Tomasz Prostak, Paweł Bogdanowicz, Michał Krawiec, Tomasz Nowakowski
Przyszli: Krzysztof Krajniewski (Sokół Łańcut), Karol Szpyrka (GKS Tychy), Piotr Zieliński (R8 Basket Kraków), Maciej Strzelecki (Kotwica Kołobrzeg), Michał Wielechowski (Rawia Rawicz)
Odeszli: Patryk Nowerski (GKS Tychy), Adrian Mroczek – Truskowski (Śląsk Wrocław) Jarosław Bartkowiak (Zetkama Doral Nysa Kłodzko?), Norbert Kujon (AZS AWF Katowice?), Dawid Morawiec
Plotki:

 

 

Biofarm Basket Poznań

Zostali: Przemysław Szurek (trener), Piotr Wieloch, Jakub Fiszer, Dawid Gruszczyński, Filip Struski, Mateusz Bręk, Adam Metelski, Mikołaj Kurpisz, Jakub Simon, Tomasz Smorawiński
Przyszli: Mikołaj Czyż (SMS PZKosz Władysławowo), Michał Samsonowicz (SMS PZKosz Władysławowo)
Odeszli: Mateusz Migała (SKK Siedlce)
Plotki:  odejdzie Wojciech Frąckowiak, Szymon Ryżek, Patryk Stankowski, Maciej Leszczyński

 

 

Kotwica Kołobrzeg

Zostali: Paweł Blechacz (trener), Łukasz Bodych, Paweł Dzierżak
Przyszli:
Odeszli: Maciej Strzelecki (Pogoń Prudnik)
Plotki: przyjdzie Piotr Niedźwiedzki?

 

 

 

Elektrobud-Investment Znicz Basket Pruszków

Zostali: Marek Zapałowski (trener), Tomasz Madziar, Damian Cechniak, Andrzej Paszkiewicz, Adrian Kordalski, Mikołaj Stopierzyński, Bartłomiej Ornoch, Robert Cetnar, Wojciech Rajkowski
Przyszli: Damian Kalinowski (AZS AGH Kraków), Daniel Olszewski (Shmoolky Warszawa), Wojciech Hałas (Shmoolky Warszawa), Hubert Stopierzyński (Pro-Basket Kutno),
Odeszli: Damian Tokarski (Ksieżak Łowicz), Mateusz Szwed (Polfarmex Kutno?), Michał Kierlewicz (KK Warszawa?)

 

 

SKK Siedlce

Zostali: Rafał Rajewicz, Kamil Czosnowski, Rafał Sobiło, Rafał Król, Aaron Weres, Dawid Kołodziński, Bartosz Ożarek
Przyszli: Michał Spychała (trener), Bartosz Wróbel (AZS AGH Kraków), Mateusz Migała (Biofarm Basket Poznań)
Odeszli: Teohar Mollov (trener), Marcin Pławucki (Śląsk Wrocław?), Damian Szymczak (GKS Tychy)
Plotki:

 

 

Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Zostali:
Przyszli:
Odeszli: Marcin Bluma (Śląsk Wrocław)
Plotki: zostanie trener Radosław Hyży, przyjdzie Jarosław Bartkowiak?

 

 

Enea Astoria Bydgoszcz

Zostali: Konrad Kaźmierczyk (trener), Mateusz Bierwagen, Patryk Gospodarek, Mateusz Fatz, Dorian Szyttenholm, Adrian Barszczyk, Jakub Kondraciuk
Przyszli: Łukasz Frąckiewicz (Asseco II Gdynia), Bartosz Pochocki (KSK Noteć Inowrocław), Paweł Śpica (Spójnia Stargard), Mikołaj Grod (KSK Noteć Inowrocław)
Odeszli: Sebastian Dąbek, Sebastian Laydych (koniec kariery), Mikołaj Motel (KK Warszawa), Filip Czyżnielewski
Plotki:

 

R8 Basket AZS Politechnika Kraków

Zostali: Rafał Knap (trener), Michael Hicks, Patryk Pełka, Michał Baran, Michał Hlebowicki, Marcin Malczyk, Piotr Renkiel, Wojciech Pisarczyk, Kacper Stalicki, Michał Kwiatkowski, Jakub Załucki, Piotr Stępak
Przyszli: Jakub Dłuski (Miasto Szkła Krosno)
Odeszli: Piotr Zieliński (Pogoń Prudnik), Przemysław Stecko, Jakub Dwernicki, Jakub Derkowski, Kamil Kamecki, Konrad Mamcarczyk (AZS AGH Kraków), Łukasz Pająk, Karol Siwak
Plotki:

 

 

WKS Śląsk Wrocław

Zostali: Dominik Tomczyk (trener), Dominik Wilczek, Jakub Musiał, Aleksander Dziewa, Tomasz Żeleźniak, Wojciech Jakubiak, Mikołaj Barszcz, Sebastian Bożenko, Maciej Krakowczyk, Mikołaj Ratajczak, Mateusz Stawiak, Michał Sasik
Przyszli: Adrian Mroczek – Truskowski (Pogoń Prudnik), Marcin Bluma (Zetkama Doral Nysa Kłodzko), Karol Michałek (Polpharma Starogard Gd.)
Odeszli:
Plotki: przyjdą Marcin Pławucki?, Karol Kutta?

 

 

KK Warszawa

Zostali:
Przyszli: Grzegorz Malewski (Legia Warszawa), Mikołaj Motel (Enea Astoria Bydgoszcz)
Odeszli:
Plotki: zostanie Andrzej Kierlewicz (trener), Paweł Hybiak, Tomasz Jaremkiewicz, Michał Wojtyński, Tomasz Rudko. Przyjdzie Michał Kierlewicz?

Tu podaj tekst alternatywny

Radosław Kaczmarski
Radosław Kaczmarski

Zobacz więcej tekstów

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz