Zespół Polskiego Cukru Toruń planuje kolejne transfery przed sezonem 2018/2019. Blisko podpisania kontraktu z toruńskim klubem jest Przemysław Karnowski.


Po niezbyt udanym sezonie w Hiszpanii i kontuzji ścięgna Achillesa Przemysław Karnowski szuka klubu, w którym mógłby się odbudować i wrócić do dawnej formy. Taką szansę Polak mógłby otrzymać w Polskim Cukrze Toruń, który stara się dokończyć budowę składu przed zbliżającymi się eliminacjami do Ligi Mistrzów.

Polski Cukier Toruń ogłosił, że w czwartek odbędzie się konferencja prasowa, podczas której przedstawiony zostanie nowy zawodnik. Bardzo prawdopodobnym jest, że tym graczem będzie właśnie Przemysław Karnowski. Reprezentant Polski ze względów zdrowotnych nie mógł zagrać podczas ostatniego okienka reprezentacyjnego, podczas którego rywalami Polski była Litwa oraz Kosowo.

Karnowski miałby być w zespole toruńskim piątym podkoszowym. Ważne umowy z klubem mają już Aleksander Perka, Aaron Cel, Krzysztof Sulima oraz Cheikh Mbodj. Konferencja prasowa odbędzie się w czwartek o godzinie 13:30.

4 KOMENTARZE

  1. Zjazd niesamowity :/ Ale widać po nim brak ambicji (waga). Gdybym ja miał okazję grać w NBA, to wyglądałbym jak żyleta… treningi, dieta, dbanie o każdy szczegół. A u niego tego nie widać… brak profesjonalizmu, albo problemy, o których nie wiem.

    • „Gdybym ja miał okazję grać w NBA”… ziomek, kiedy on niby miał okazję grać w NBA? Usłyszałeś to w TVP Sport chyba, albo innych znawców. Nikt go nigdy nie brał na poważnie pod uwagę.
      Zresztą nawet na ME nigdy nie grał nie wiadomo czego, jak będzie zdrowy może pograć nawet w Hiszpanii, ale zapomnij o topowych drużynach, tak samo jak o NBA.
      Co do reszty się niestety zgadzam, w NCAA opona nie przeszkadzała i był Kozak, na poziomie zawodowym nagle robi się problem i nogi się sypią pod tą masą.

  2. Moim zdaniem to on w PLK nie będzie gwiazda. Raz że za wolny a dwa ma tylko lewa rękę trzy jest słaby w obronie. Ligowy sredniak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj