Kolejny dzień i kolejne mecze NBA bez konieczności zarywania nocy. Tym razem w dogodnych dla nas godzinach zostaną rozegrane dwa spotkania. Emocje rozpoczną się o 20:30, kiedy to na parkiecie w Orlando rozpoczną grę koszykarze Phoenix Suns i Oklahomy City Thunder. Drugie spotkanie zostanie rozegrane pół godziny później, a mierzą się w nim Utah Jazz i Dallas Mavericks.


Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder, godz. 20:30

  • Suns to jedyna ekipa w “bańce”, która jeszcze nie doznała porażki. Do tej pory wygrała wszystkie pięć spotkań. Jednak cały czas może się okazać, że to za mało. Nawet dzisiejsze zwycięstwo może nie pomóc.
  • Aktualnie Suns zajmują 11. miejsce w tabeli i do miejsca gwarantującego udział w play-in tracą odpowiednio 1.5 i jedno spotkanie. Jeśli chcą jeszcze powalczyć, dzisiaj muszą ograć Thunder. Mają na to spore szanse, bo zawodnicy OKC wczoraj grali i dzisiaj mogą być nieco zmęczeni.
  • Thunder wygrali do tej pory trzy z pięciu spotkań w “bańce” i mają jeszcze szansę na zajęcie czwartego miejsca na koniec sezonu regularnego, co, teoretycznie, da im przewagę własnego parkietu przynajmniej w pierwszej rundzie. Aktualnie tracą do czwartych Houston Rockets jedno spotkanie.
  • Według eWinner faworytem spotkania są Suns – kurs 1.54, na wygraną Thunder kurs wynosi 3.00.

Utah Jazz – Dallas Mavericks, godz. 21:00

  • Dzisiaj w ekipie Mavericks zabraknie kilku podstawowych zawodników. Nie wystąpią Luka Doncić, Kristaps Porzingis i Dorian Finney-Smith, a pod znakiem zapytania stoi występ Doriana Finney’a-Smitha. Jest to ważny mecz w kontekście układu tabeli, ale najwidoczniej Mavericks będą musieli zadowolić się siódmym miejscem.
  • Obie ekipy mają już pewny awans i wiedzą, że nie zagrają ze sobą w pierwszej rundzie play-offów. Mavericks wygrali do tej pory w “bańce” dwa z pięciu spotkań. Jazz z kolei zwyciężyli dotychczas w dwóch z sześciu meczów.
  • Po stronie Jazz niepewny jest jedynie występ Donovana Mitchella, a decyzja o tym czy zagra, zostanie podjęta przed samym spotkaniem. Jazz mają dwa spotkania przewagi nad Mavericks, a do piątych Oklahoma City Thunder tracą już tylko pół meczu.
  • Według eWinner faworytem spotkania są Jazz – kurs 1.42, na wygraną Mavericks kurs wynosi 3.55.

Aktualny układ sił w obu konferenacjach:

Poniedziałkowy wieczór z NBA oglądać można za pośrednictwem NBA League Pass, a jeśli macie telefon w sieci PLAY, to aż przez 14 dni możecie oglądać NBA bez żadnych opłat! Jak oglądać NBA? Wyjaśniamy tutaj.

Poniedziałkowy wieczór z NBA:
20:30 Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder
21:00 Utah Jazz – Dallas Mavericks

Jak najbliższe mecze widzą eksperci eWinner?

Czy wiesz na czym polega „zakład bez ryzyka” w eWinner? Po założeniu konta i depozycie, pierwszy „zakład bez ryzyka” polega na tym, że w zależności od wysokości zakładu otrzymamy zwrot tej kwoty na nasze konto gracza pomniejszoną o 12% podatku. Minimalna kwota takiego pierwszego zakładu musi wynosić 20zł. Dla Czytelników PROBASKET po wpisaniu przy rejestracji kodu PROBASKET maksymalna kwota zwrotu wynosi 155zł, zamiast 150. Żeby otrzymać najwyższy, możliwy zwrot, należy zagrać za co najmniej 176,14zł. WAŻNE: zwrot otrzymasz na konto główne, a nie bonusowe, czyli… możesz wypłacić albo obstawiać dalej!

• Każdy gracz, który wpłaci II depozyt na konto otrzymuje bonus, a bonus to 50% wpłaty do 500zł (maksymalna kwota bonusu to 500zł przy wpłacie 1000zł).

• Bonus pojawia się na koncie bonusowym po dokonaniu wpłaty (gracz może grać za bonus, gdy zagra za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 kuponu).

• Aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi zagrać jego równowartością 6 razy, z kursem minimalnym 2.50.

• Jeśli gracz wypłaci wpłacony depozyt w trakcie obracania bonusem, to bonus zostanie anulowany.

• Minimalna kwota bonusu to 10zł przy wpłacie 20zł.

Link do rejestracji w eWinner znajdziecie tutaj.

• Oferta eWinner przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

NOWOŚĆ! NBA BEZ PODATKU!

– Przygotuj kupon SOLO lub AKO z wydarzeniami z NBA i/lub NHL.
– Zadbaj o kurs minimalny 2.20 i zagraj za środki z konta głównego.
– Możesz obstawić zarówno zakłady przedmeczowe jak i zakłady na żywo.
– Jeśli spełniłeś wszystkie warunki promocji Twój kupon będzie kuponem bez podatku!
– Jeśli wygrasz otrzymasz 100% wygranej.
– Pamiętaj o kursie minimalnym 2.20.
Więcej informacji na stronie eWinner>> 


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments